DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 zapowiedziane!

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 zapowiedziane. W dniach 13-15 października warszawskie EXPO XXI już po raz trzeci stanie się gospodarzem Wielkiego Święta Graczy

T-mobile_warsaw_games_week_2017_date

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O T-MOBILE WARSAW GAMES WEEK 2017:

  • Tegoroczne T-Mobile WGW odbędzie się w dniach 13-15 października.
  • Lokalizacja pozostaje bez zmian – EXPO XXI Warszawa
  • Największa dotąd powierzchnia wystawiennicza – ponad 12 000 metrów kwadratowych atrakcji
  • Tak jak w ubiegłych latach na T-Mobile WGW nie zabraknie największych wystawców. Swój udział potwierdziły już: Activision, Cenega, Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska i Ubisoft.
  • Jeszcze więcej esportu! Turnieje na konsolach i PC przyciągną gamingową czołówkę i rozgrzeją do czerwoności publiczność na trybunach.
  • Jeszcze więcej atrakcji dla rodziców z dziećmi. Przygotujcie się na moc rozrywek w Strefie Junior, która rozrośnie się do największych rozmiarów w historii imprezy

WGW_1

T-Mobile Warsaw Games Week to impreza, która z sukcesem połączyła środowiska graczy konsolowych i PC. Wystarczyły dwie edycje, aby WGW wyrobiło sobie dobrą markę i trafiło do kalendarza imprez, których nie można przegapić. Organizatorzy WGW postawili na jakość i atrakcyjność stref wystawowych, które poziomem aspirują do znanych z największych światowych targów, takich jak niemiecki Gamescom czy amerykańskie E3. Wyróżnikiem WGW jest także rekordowa liczba najbardziej oczekiwanych gier, w które można zagrać nawet na kilka miesięcy przed ich oficjalną premierą.


WGW_2

Warszawskie święto graczy z każdą edycją dynamicznie rośnie. W ubiegłym roku T-Mobile Warsaw Games Week odwiedziło ponad 24 000 osób. Ponad 40 wystawców przygotowało w sumie 750 stanowisk dla graczy, którzy rywalizowali w otwartych turniejach oraz jako pierwsi testowali przed premierą takie tytuły, jak Battlefield 1, Horizon Zero Dawn, Tekken 7 czy Watch Dogs 2. WGW było też okazją do premierowych pokazów PlayStation VR i z 50 stanowiskami VR stało się największą areną wirtualnej rozrywki w Polsce. Każdego dnia imprezy uwagę odwiedzających przyciągali cosplayerzy, których w zeszłym roku na WGW gościło ponad 50-cioro. Jak co roku nie zabrakło także znanych osobowości serwisu YouTube, jak chociażby: ROJO, Rock, Izak czy Karolek.

Reklama

 

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama