DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Pokemon GO w domu
Pokemon GO w domu

Newsy

T-Shirty z sieci UNIQLO UT z kolekcji Pokémon dostępne w Pokémon GO!

Pokémon GO we współpracy z siecią odzieżową UNIQLO UT postanawiają wprowadzić nieco stylu, zarówno do życia codziennego, jak i do gry. T-shirty marki z kolekcji Pokémon będą wkrótce dostępne w Style Shopie gry!


Trzy wzory z kolekcji z motywami Pikachu, Eevee oraz Ditto będą dostępne jako ubranie dla avatara bez żadnych opłat już od poniedziałku, 18 maja.

Te same wzory będą także dostępne fizycznie, do kupienia online na oficjalnej stronie sklepu UNIQLO UT. Dzięki temu będzie można wyglądać dokładnie, jak Trener w grze!

Szczegóły na temat wysyłki t-shirtów do Polski znaleźć można na stronie internetowej sklepu.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.