DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tainted Grail: The Fall of Avalon – niesamowity eRPG, który zgromadził ponad 6 milionów dolarów na Kickstarterze, zmierza na Steam!

Kampania Tainted Grail: The Fall of Avalon na Kickstarterze okazała się czwartą w historii, największą zbiórką na platformie, w kategorii gier planszowych. Twórcom udało się zebrać ponad 6,200,000 dolarów od blisko 42,000 wpłacających. Co pozwoliło zespołowi Awaken Realms ujawnić asa, którego chowali w rękawie. Tainted Grail: The Fall of Avalon – fabularny eRPG fantasy osadzony w świecie arturiańskich legend, pojawi się w wersji cyfrowej na PC!


Historia opowiedziana w Tainted Grail: The Fall of Avalon zaczyna się na umierającej wyspie Avalon. Strażnicze Menhiry, które niegdyś pomogły osadnikom zawładnąć tą mityczną krainą, teraz gasną. Ich słabnące światło nie jest już w stanie ochronić zamieszkujących wyspę ludzi przed złośliwą mocą, która cal po calu ponownie obejmuje tę ziemię w posiadanie. W obliczu narastającego zagrożenia, Twoja wioska wysyła drużynę najlepszych z najlepszych, okrytych chwałą bohaterów, którzy maja jedno zadanie: dotrzeć do Kamelotu i wrócić z pomocą, zanim będzie za późno.

Ku rozpaczy czekających na ratunek ludzi, żaden z bohaterów nigdy nie powrócił, król zmarł, a Drużyna Okrągłego Stołu z każdym dniem pogrążało się w coraz większym chaosie. Zwykli mieszkańcy Avalonu, tacy jak Ty, pozostawieni samym sobie, zostali zmuszeni do desperackiej walki o przetrwanie. Zostałeś postawiony przed wyborem. Mogłeś tak jak oni, podjąć tę walkę tylko po to, by odsunąć w czasie nieuniknione. Albo opuścić umierającą wyspę, by odkryć prawdę stojącą za przekazywanymi z pokolenia na pokolenie legendami, uratować Avalon, albo po prostu spróbować ocalić własną skórę.

Reklama

Tainted Grail: The Fall of Avalon zaoferuje graczom intensywną przygodę opartą na eksploracji i przetrwaniu, osadzoną w świecie będącym mroczną interpretacją arturiańskich legend. Tytuł będzie jedyną w swoim rodzaju mieszanką wciągającej, nieliniowej fabuły, odkrywania świata, umiejętności przetrwania, różnego rodzaju wyzwań, rozwoju postaci, wymagającej walki oraz systemu dyplomacji. A to wszystko w klimatycznej oprawie graficznej, podkreślającej charakter gry.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama