DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Team Kaliber zwycięzcą CWL Dallas Open

Po zaciętej rywalizacji, Amerykański zespół Team Kaliber zwycięża w turnieju CWL Dallas Open. To pierwszy taki triumf tej ekipy w rozgrywkach CWL i to właśnie na nich trzeba będzie uważać, gdy CWL wkroczy w kolejną otwartą fazę z imprezą w Nowym Orleania, która odbędzie się 12-14 stycznia 2018 roku. CWL Dallas pobiło rekord zapisanych drużyn z ponad 200 zespołami uczestniczącymi w fazach open bracket i pool play. Nadchodzący CWL New Orleans Open juz teraz przebił ten wynik z 270 zarejestrowanymi ekipami, które zawalczą o pulę nagród w wysokości 200 000 dolarów. Pula w ramach całego sezonu CWL wynosi aż 4,2 mln dolarów, co stanowi rekord w całej e-sportowej historii Call of Duty.


CWLDallasInfographic (1)

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.