DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Team Kinguin wspiera kampanię promocyjną Magne B6 Active

Organizacja esportowa Team Kinguin, nawiązała współpracę z firmą farmaceutyczną Sanofi. Kampania ma na celu promocję suplementu diety Magne B6 Active w środowisku fanów esportu.


“Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli przeprowadzić kampanię dla Magne B6 Active, jednego z suplementów diety w rodzinie popularnej marki magnezowej, będącej rynkowym liderem kategorii. Jesteśmy przekonani, że tematy które poruszymy, są wyjątkowo ważnym elementem, potrzebnym w dalszej profesjonalizacji esportu i że w przyszłości staną się one standardem w każdej organizacji, związanej z profesjonalnym graniem w gry komputerowe. Przy obecnym rozwoju branży, zawodowi esportowcy narażeni są na duże ilości stresu, zmęczenia fizycznego i psychicznego wynikającego z dużej ilości turniejów oraz długimi i wykańczającymi podróżami do najodleglejszych zakątków świata. Dbanie o ich stan zdrowia jak i aktywność fizyczną jest z pewnością jednym z kluczowych elementów sukcesu.”

Giovanni Varriale – COO Team Kinguin

Kampania, realizowana będzie w kanałach społecznościowych Team Kinguin i poruszy tematy takie, jak utrzymanie prawidłowej diety, suplementację, regenerację organizmu podczas wycieńczających zawodów, podróży, treningów, a także sposoby radzenia sobie ze stresem oraz potrzebę aktywności fizycznej zawodników esportu.

Reklama

“Marka, jako lider na rynku preparatów magnezowych od lat doceniana jest przez konsumentów za wysoką jakość produktów. Formuła Magne-B6 Active® pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Produkt ma wysoką zawartość magnezu, witaminę B6 oraz kwas foliowy, który dodatkowo wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, w tym odporności na stres.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Team Kinguin, ponieważ jako organizacja zajmująca się rozwojem esportu, którego popularność wciąż rośnie, zapewnia szerokie i efektywne dotarcie do osób, które na co dzień borykają się z napięciem i zmęczeniem.”

Paweł Trętowski, Senior Brand Manager Magne B6

Magne-B6 Active – suplement diety zawierający magnez, witaminę B6 oraz kwas foliowy. Preparat polecany m.in. okresach zwiększonego narażenia na stres, wytężonej pracy fizycznej i psychicznej.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama