DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer COVID-19
Razer COVID-19

Newsy

Team Vitality dołącza do Team Razer

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, oraz francuska organizacja esportowa Team Vitality, poinformowały dzisiaj o zawiązaniu strategicznego partnerstwa. Na jego mocy Team Vitality będzie używać urządzeń peryferyjnych Razera podczas rozgrywek na PC oraz konsolach.

team_vitality_dbdfafb7e5_01d28e9ae8.jpg

Team Vitality powstał w 2013 roku i początkowo rywalizował w Call of Duty. Obecnie zespół składa się z drużyn biorących udział w rozgrywkach w 10 różnych grach, włączając w to prestiżową ligę LCS, w której uplasowali się na czwartym miejscu podczas LCS EU Spring w 2018 roku.

Walcząc na europejskich i światowych arenach, najlepszy esportowy zespół Francji niedawno wygrał trzeci sezon Gfinity Elite Series (w Rocket League). Drużyna Team Vitality, grająca w FIFA, zajęła w zeszłym roku pierwsze miejsce podczas Ultimate Team Championship Series 2017 (PS4 oraz PC) oraz drugie miejsce w Ultimate Team Championship Series 2017 – Season 1 Europe.

Esport nieustannie się rozwija, a nasza umowa z Team Vitality pokazuje jego prawdziwe globalny wymiar” – powiedział Yann Salsedo, Senior Lead Esport & Social Media w Razer. “Team Razer stale poszukuje możliwości współpracy z ambitnymi, utalentowanymi zespołami. I właśnie te cechy znaleźliśmy w Team Vitality”.

Dzięki dwunastomiesięcznej umowie z Razerem gracze Team Vitality będą używać myszek, klawiatur oraz podkładek podczas turniejów LSC oraz innych wydarzeń esportowych. Dodatkowo, Team Vitality zapewni obecność urządzeń peryferyjnych Razera w kanałach social media zespołu.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama