DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Techland uczci Halloween

Celebrację Halloween rozpocznie zrzut zawartości do Dying Light: Bad Blood. Od dziś dostępna będzie maska z głową konia, a 31 października wystartuje świąteczny event zmieniający mapę w miejsce, które każdego przyprawi o dreszcze.

Od 29 października Dying Light dostępny jest na Steam z 67-procentową zniżką. Podczas wyprzedaży Halloween powrócą też złote bronie i sezonowe skórki (Some Old Bones i Karcass Buggy). Będzie można je zdobyć na kanałach społecznościowych Dying Light na  Facebook i Twitter. 10-procent zniżki można uzyskać kupując zestaw – Dying Light i Dying Light: Bad Blood.Dla tych, którzy od straszenia dyniami preferują ich uprawę – zapraszamy na wydarzenie w Pure Farming 2018. Od 29 października gracze będą mogli zdobyć dodatkowe pieniądze i pobrać darmową paczkę świątecznych przebrań. To pierwsze i nie ostatnie tego typu wydarzenie w Pure Farming 2018. Techland planuje wspierać grę zgodnie z sugestiami graczy. W okresie Halloweeen Pure Farming 2018 dostępny jest na Steam z 60-procentową zniżką.

Reklama


Obchody Halloween dotarły również na Dziki Zachód, co zaowocowało 75-procentową obniżką cen Call of Juarez i Call of Juarez: Gunslinger. Kowbojskie wiadomości możesz śledzić na reaktywowanej stronie serii na Facebook.

By być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami Techlandu, śledź kanały na Facebook i Twitter.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama