DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Tekken 7
Tekken 7

E-sport

TEKKEN 7 – OFICJALNY TURNIEJ W WARSZAWIE JUŻ 21 SIERPNIA

Vigilant Fight Club Summer Clash to druga edycja oficjalnego turnieju w grze Tekken 7. Impreza zaplanowana jest na 21 sierpnia w Warszawie.

Vigilant Fight Club Summer Clash to druga edycja oficjalnego turnieju w grze Tekken 7. Impreza zaplanowana jest na 21 sierpnia i odbędzie się w Warszawie w lokalu Esport SPOT.

Na turnieju nie zabraknie gwiazd Tekkena, w tym Mistrza Polski i poprzedniej edycji Vigilant Fight Club, Macieja „Why” Stęgienko, który reprezentuje jedną z największych organizacji e-sportowych w Polsce – Illuminar Gaming.  Do współpracy zapraszani są również liczni goście oraz wytwórnie muzyczne m.in. ESAPEDzięki uprzejmości Bandai Namco ten turniej jest oficjalnym turniejem Tekken 7.

Premier Polski, Lidia Sobieska od jutra dostępna w Tekken 7!

Tekken x Street Fighter – to już jest koniec!

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w serwisie Twitch i rozpocznie się o 12:00.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.