DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Tekken 7
Tekken 7

E-sport

TEKKEN 7 – OFICJALNY TURNIEJ W WARSZAWIE JUŻ 21 SIERPNIA

Vigilant Fight Club Summer Clash to druga edycja oficjalnego turnieju w grze Tekken 7. Impreza zaplanowana jest na 21 sierpnia w Warszawie.

Vigilant Fight Club Summer Clash to druga edycja oficjalnego turnieju w grze Tekken 7. Impreza zaplanowana jest na 21 sierpnia i odbędzie się w Warszawie w lokalu Esport SPOT.

Na turnieju nie zabraknie gwiazd Tekkena, w tym Mistrza Polski i poprzedniej edycji Vigilant Fight Club, Macieja „Why” Stęgienko, który reprezentuje jedną z największych organizacji e-sportowych w Polsce – Illuminar Gaming.  Do współpracy zapraszani są również liczni goście oraz wytwórnie muzyczne m.in. ESAPEDzięki uprzejmości Bandai Namco ten turniej jest oficjalnym turniejem Tekken 7.

Premier Polski, Lidia Sobieska od jutra dostępna w Tekken 7!

Tekken x Street Fighter – to już jest koniec!

Reklama
Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w serwisie Twitch i rozpocznie się o 12:00.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

E-sport

ESL Gaming, największa na świecie firma esportowa, ogłosiła dziś rozpoczęcie 23. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Na finalistów tegorocznego turnieju czeka nagroda pieniężna...

E-sport

HyperX poinformował, że zostanie oficjalnym sponsorem VALORANT Champions Tour turniejowych klawiatur, myszy i podkładek pod mysz.

Reklama