DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Testujemy nową gamingową myszkę Razer Orochi!

Nietuzinkowy wygląd, parametry techniczne na najwyższym poziomie oraz wysoka precyzja to tylko kilka cech charakteryzujących “gryzonia” Razer Orochi. 

razer-orochi-lifestyle-04

“Laptopowa gamingowa myszka” – Jeszcze parę lat temu, to zdanie wykluczyło samo siebie. Gaming? Laptop? Nie bardzo. Natomiast w dzisiejszych czasach, gdzie ewolucja człowieka zaszła już tak daleko, nie robi to większego problemu. Powstają maszyny przenośne, dzięki którym na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych możemy postrzelać kilka headshotów na uczelni lub zmasakrować parę bab wodnych podczas podróży. Jeżeli mamy już takiego “mocarza” w kieszeni, jak na przykład niedawno zapowiedziany Razer Blade Stealth, musimy również wyposażyć się w myszkę, dzięki której możemy oddać się już tylko samej przyjemności. Panie i Panowie, przed Państwem Razer Orochi.

razer-orochi-lifestyle-05

Orochi to hybrydowa myszka stworzona z myślą o użytkownikach laptopów oraz tabletów. Działa w trybie bezprzewodowym #BLUETOOTH, jak również po kablu USB dołączonego do zestawu. Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi odpowiednia jest dla osób prawo oraz leworęcznych. Nowe cudeńko od Razera wyposażone jest w sensor laserowy 4G o rozdzielczości 200-8200 DPI – jest to jeden z najdokładniejszych czujników stosowanych w “laptopowych” gamingowych myszkach. Orochi posiada również podświetlenie “CHROMA” z 16,8 milionami kolorów do wyboru, które możemy zmieniać bardzo szybko za pomocą oprogramowania Razer Synapse.

razer-orochi-lifestyle-06

Razer Orochi użytkuję już od 1,5 miesiąca i z przyjemnością mogę stwierdzić, że jest to idealna myszka dla “zabieganych” graczy. “Gryzoń” przede wszystkim działa bardzo płynnie na każdej powierzchni. Wykonany jest z  ,,przyjemnego” i wytrzymałego materiału. Dzięki uniwersalnemu kształtowi idealnie leży w dłoni, przez co dłoń się nie męczy przy kilkugodzinnym użytkowaniu. Kolejnym plusem jest wytrzymałość baterii – myszka korzysta z technologii Bluetooth Low Energy, dzięki której zdana tylko na siebie, pozostawiona cały czas włączona na kilka długich godzin, nie zużywa zbyt dużo energii. Jedyną wadą tej myszki jest zbyt długi czas wybudzania (trwa to kilkanaście sekund) jednakże po jakimś czasie można się do tego przyzwyczaić. Cena produktu (60$), również nie jest zbyt satysfakcjonująca  – ale cóż, za jakość się płaci.

razer-orochi-01-01

razer-orochi-03-01 razer-orochi-06-01

Specyfikacja

  • Wymiary: 99 mm  x 67 mm x 35 mm
  • Waga: 110 g
  • Sensor: Laserowy 4G
  • Komunikacja: Bezprzewodowa , Przewodowa
  • Czułość: 8200   Interfejs: Bluetooth , USB
  • Liczba przycisków: 7
  • Zastosowane technologie: Plug & Play, Bluetooth Low Energy oraz Razer Synapse
  • Czas reakcji: 1 ms (tryb przewodowy) i 8 ms (tryb bezprzewodowy)
  • Próbkowanie: 1000 Hz (tryb przewodowy) lub 125 Hz (tryb bezprzewodowy)
  • Czas pracy na baterii: do 60 godzin
 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...