DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Crew do pobrania za darmo

Ubisoft obchodząc swoje 30 urodziny nie próżnuje. Od 14 września za darmo można pobrać grę wyścigową MMO The Crew. Tak, całkowicie za friko. Nie ma co odpuszczać!

The Crew jest czwartym tytułem, który można otrzymać za darmo. Co miesiąc Ubisoft udostępniał jedną grę. Jeżeli przegapiliście którykolwiek z tytułów to jesteście mocno stratni. Wcześniej można było zdobyć: Prince of Persia: Piaski Czasu, Tom Clancy’s Splinter Cell oraz Rayman Origins.

Grę można pobrać całkowicie za darmo wchodząc pod ten link. Warto to zrobić zanim darczyńca udostępni kolejny tytułów w przyszłym miesiącu. Do dyspozycji mamy podstawową wersję gry. Dodatek Wild Run należy zakupić osobno.

Miłej zabawy!

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Reklama