DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Crew do pobrania za darmo

Ubisoft obchodząc swoje 30 urodziny nie próżnuje. Od 14 września za darmo można pobrać grę wyścigową MMO The Crew. Tak, całkowicie za friko. Nie ma co odpuszczać!

The Crew jest czwartym tytułem, który można otrzymać za darmo. Co miesiąc Ubisoft udostępniał jedną grę. Jeżeli przegapiliście którykolwiek z tytułów to jesteście mocno stratni. Wcześniej można było zdobyć: Prince of Persia: Piaski Czasu, Tom Clancy’s Splinter Cell oraz Rayman Origins.

Grę można pobrać całkowicie za darmo wchodząc pod ten link. Warto to zrobić zanim darczyńca udostępni kolejny tytułów w przyszłym miesiącu. Do dyspozycji mamy podstawową wersję gry. Dodatek Wild Run należy zakupić osobno.

Miłej zabawy!

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.