DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Dark Pictures – Little Hope
The Dark Pictures – Little Hope

Newsy

The Dark Pictures Anthology: Little Hope – dzienniki deweloperskie

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii w 1692 roku zainspirowały twórców do stworzenia historii dla najnowszej części The Dark Pictures Anthology.


The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Pete Samuels ujawnia więcej szczegółowych informacji na temat natchnienia i inspiracji, które stoją za stworzeniem zupełnie nowej historii osadzonej w niesamowitym miasteczku Little Hope. Prezes Supermassive Games wyjaśnia również zmiany, jakich możemy się spodziewać w najnowszej odsłonie The Dark Pictures Anthology, wynikających z komentarzy społeczności na temat pierwszej gry z serii – Man of Medan.The Dark Pictures Anthology: Little Hope ukaże się latem 2020 na PlayStation®4 oraz Xbox One w angielskiej wersji językowej. Gra w wydaniu na PC będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.