DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Division – Szczegóły na temat pierwszego rajdu już jutro.

aaa

Wspaniała informacja dla każdego gracza Tom Clancy’s The Division, gdyż  w nadchodzący wtorek podczas prezentacji na żywo na Twitch zostaną ujawnione szczegóły na temat pierwszego rajdu, który wejdzie w życie wraz z darmową aktualizacją.

Dodatkowo podczas jutrzejszej transmisji Ubisoft ma omówić dokładnie jak będzie wyglądać przyszłość ich bestsellerowego tytułu oraz podobno mamy się dowiedzieć o tym, że przygotowywane przez nich instancje PvE (player versus environment) będą zawierać wyjątkowo ciężkich przeciwników, na których zapolować mają drużyny składające się z ośmiu agentów albo dwóch ekip po czterech.

Natomiast co w związku z systemem handlu, który nie znalazł się w grze w dzień premiery? Otóż dobra wiadomość dla wszystkich, gdyż wtorkowa prezentacja ma omówić również i ten aspekt The Division.

Reklama

W związku z tym, iż nadchodzący milowymi krokami update wydaję się być naprawdę ważny, postanowiono że każda z platform będzie się nią mogła cieszyć tego samego dnia, co jest naprawdę fantastycznym gestem wobec użytkowników komputerów oraz PlayStation 4.

Jutrzejsza transmisja rozpocznie się o godzinie 9 rano na oficjalnym kanale The Division na Twitch.

Link do kanału: https://www.twitch.tv/thedivisiongame

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Watch Dogs: Legion już dostępne! Najnowsza produkcja od Ubisoftu  jest już dostępna na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i...

Reklama