DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The End of the Sun – wystartowała zbiórka na Kickstarterze

Autorzy The End of the Sun poinformowali, że w dniu dzisiejszym wystartowała zbiórka na Kickstarterze, której celem jest zebranie środków na sfinalizowane ich pierwszoosobowej, przygodowej gry niezależnej osadzonej w słowiańskim świecie fantasy! Jeśli chcecie dołożyć coś od siebie na produkcję The End of the Sun, możecie udać się pod ten adres i sypnąć groszem.


The End of the Sun


The End of the Sun jest pierwszoosobową grą eksploracyjno-przygodową, gdzie historia ma najważniejsze znaczenie, osadzoną w świecie słowiańskich obrządków, wierzeń, legend jak i codziennego życia. Jest to seria tajemniczych zdarzeń, która spotyka zwyczajnych ludzi zamieszkujących małą wioskę, gdzie linia pomiędzy mitem a rzeczywistością zaczęła się niebezpiecznie zacierać.

Jako Żerca obdarzony zdolnością podróżowania w czasie, oraz wiedzą o Navi, czyli przestrzeni gdzie kształtują się ludzkie losy, przybywasz do tajemniczej wioski w celu odnalezienia osobliwego zbiega. W wiosce jednak nie zastajesz nikogo, a bynajmniej nie tak jakbyś tego chciał. Widzisz dookoła jedynie dogasające ogniska.


The End of the Sun


Główne cechy gry:

  • Podróże w czasie – przemieszczaj się pomiędzy czterema dniami oddalonymi od siebie o wiele lat, osadzonymi w czterech głównych porach roku (Wiosna, Lato, Jesień, Zima). Poznając historię tych samych bohaterów w różnym wieku ich życia.

  • Zeskanowane za pomocą fotogrametrii  Muzea etnograficzne – Aby uzyskać najwyższej klasy grafikę, odwiedziliśmy polskie muzea etnograficzne gdzie zeskanowaliśmy setki przedmiotów oraz całe budynki, dzięki czemu możesz podziwiać je w grze niemalże takimi jakimi są w rzeczywistości. Zeskanowaliśmy również elementy otoczenia naturalnego tak by uzyskać jak najbardziej środkowo europejski, słowiański klimat.

  • Nieliniowa angażująca historia – Poszczególnych fragmentów wciągającej fabuły możesz doświadczać we własnym tempie i w momencie w którym masz na to ochotę.

  • Dynamiczny świat, warunki atmosferyczne, oświetlenie – pora doby, pogoda oraz oświetlenie zmienia się płynnie i dynamicznie w obrębie jednego dnia na twoich oczach, gdy będziesz odkrywał kolejne części tajemnicy.

  • Konsekwencje podróży w czasie – pewne elementy historii oraz otaczającego cię świata otworzą się przed Tobą, dopiero gdy odpowiednio ustawisz ścieżki losu i wpłyniesz na przyszłość. Zdarzenia z przeszłości mają wpływ na przyszłość.

  • Słowiański Świat i kultura oraz codzienne zajęcia – Podczas poznawania fabuły będziesz mógł doświadczyć nie tylko wciągającej historii, ale przy okazji przyglądnąć się dawno zapomnianym codziennym czynnościom jak i przedmiotom nieużywanym już w dzisiejszych czasach.

  • Eksploracja otwartego świata – Podróżuj pomiędzy domostwami i okolicami wioski, dowiadując się szczegółów tajemnicy, która tam spoczywa.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...