DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Farm 51 dołącza do Kinguin Indie Valley! ‘World War 3’ z okazji świąt 20% taniej!

Rodzina Kinguin Indie Valley powiększyła się o The Farm 51! Studio świętuje udany debiut online shootera World War 3 i z okazji Bożego Narodzenia oferuje go 20% taniej wszystkim użytkownikom Kinguina.


The Farm 51 to studio znane z pionierskiej implementacji skaningu laserowego i fotogrametrii w grach wideo. Technologia ta pozwala przenosić detale z prawdziwego świata na tekstury modeli 3D z fotograficzną dokładnością. Rezultatem jest fotorealistyczna grafika – którą mogliśmy podziwiać w takich grach The Farm 51 jak Get Even i Chernobyl VR.

“Jest nam niezmiernie miło, że World War 3 najnowszy tytuł naszego studia, dołączył do obszernego katalogu Indie Valley. Już na samym początku chcemy zaoferować graczom niższą cenę z związku z promocją świąteczną, dzięki której wiele osób będzie mogło dołączyć do wirtualnych bitew trzeciej wojny światowej. Nie możemy się doczekać opinii i pomysłów wszystkich nowych graczy, z którymi wspólnie tworzyć będziemy WW3 w nadchodzących miesiącach! Do zobaczenia na froncie!” 

Dawid Biegun, PR Manager The Farm 51

Kinguin Indie Valley to platforma e-commerce stworzona z myślą o twórcach i miłośnikach gier niezależnych. Dołączając do niej, deweloperzy bezpośrednio oferują swoje tytuły i samodzielnie kształtują ceny. Sprzedaż jest obsługiwana przez Kinguin – wiodący rynek gier cyfrowych, odwiedzany przez ponad 7 mln użytkowników. Kinguin zapewnia partnerom Indie Valley również pełne wsparcie zespołu marketingu i PR.

Reklama

“Fotorealistyczne realizacje The Farm 51, a w szczególności przeniesienie Warszawy do wymiaru wirtualnego w World War 3 urzekło mnie już na targach Poznań Games Arena 2018. Dla fanów shooterów tytuł ten jest doskonałą alternatywą dla takich hitów, jak Battlefield czy Call of Duty. Cieszę się, że The Farm 51 udało się pokryć koszty produkcyjne już w dwa dni po premierze, i że tuż przed zakończeniem roku World War 3 staje się najpopularniejszą grą w całym portfolio Indie Valley.” 

Dominik Głowacki, Head of Kinguin Indie Valley

Trwa świąteczna promocja. World War 3 kupisz o 20% taniej tutaj.


Źródło: INFORMACJA PRASOWA

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama