DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Outer Worlds
The Outer Worlds

Newsy

The Outer Worlds już dostępne na Nintendo Switch

Private Division, Obsidian Entertainment i Virtuos ogłosiły dziś, że nagradzane RPG dla jednego gracza, The Outer Worlds, jest już dostępne na Nintendo Switch™. The Outer Worlds został stworzony przez Tima Caina i Leonarda Boyarskyego, twórców pierwszej gry z serii Fallout, oraz znane studio Obsidian Entertainment, twórców Fallouta: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II, South Park: The Stick of Truth i serii Pillars of Eternity.The Outer Worlds, wydane wcześniej na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz  na rodzinie urządzeń Xbox One, w tym na Xbox One X i na systemie Windows na PC, zdobyło najwyższe wyróżnienia i uznanie krytyków w momencie swojej premiery w październiku zeszłego roku:

  • 5 na 5 gwiazdek – EGM
  • Najlepsza gra RPG 2019 roku – IGN
  • Gra RPG roku 2019 – Shacknews
  • Gra roku 2019 –  Destructoid
  • Najlepsza gra RPG roku 2019 –  Game Informer
  • Nagroda Big Apple dla najlepszej gry roku 2019 –  New York Video Game Critics Circle

Akcja gry rozgrywa się w kolonii na skraju galaktyki kontrolowanej przez bezwzględne korporacje. Szalony naukowiec budzi cię z głębokiego, kriogenicznego snu, po czym dowiadujesz się, że to od ciebie zależy, co stanie się ze wspomnianą kolonią. Decyzje, które będziesz podejmować, spotykając po drodze szereg interesujących postaci, określą losy kolonii Halcyon. Czy zostaniesz podziwianym bohaterem? A może okrutnym złoczyńcą? Czy też nieudolną, międzygwiezdną ciamajdą noszącą kosmiczny kask? Wybór należy do ciebie.

The Outer Worlds to jedna z najlepszych gier RPG ostatniego roku i jesteśmy ogromnie dumni z tego, że udało nam się zdobyć uznanie krytyków oraz osiągnąć sukces komercyjny”, powiedział Michael Worosz, wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor w Private Division. „Mamy zaszczyt przedstawić mroczny i błyskotliwy świat Obsidian zarówno fanom, jak i nowym graczom na Nintendo Switch i cieszymy się, że wszyscy będą mogli wziąć ze sobą grę, gdzie tylko chcą”.

The Outer Worlds jest już dostępne na Nintendo Switch w cenie 59,99 €, zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej. The Outer Worlds jest również dostępne na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz  na rodzinie urządzeń Xbox One, w tym na Xbox One X i systemie Windows na PC poprzez Epic Games Store i Microsoft Store*.The Outer Worlds ma ocenę M (zawartość odpowiednia dla osób od lat siedemnastu) w systemie ESRB. Więcej informacji uzyskasz, subskrybując kanał na YouTube, obserwując grę na Twitterze lub Facebooku i odwiedzając stronę www.TheOuterWorlds.com.

Reklama

*The Outer Worlds jest dostępne w wersji cyfrowej na Windows PC za pośrednictwem Epic Games Store i Microsoft Store.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama