DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Sims Nowoczesna moda męska
The Sims Nowoczesna moda męska

Newsy

The Sims 4: Nowoczesna moda męska – premiera najnowszej kolekcji

The Sims 4: Nowoczesna moda męska jest już dostępna na PC i Mac oraz PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

The Sims 4: Nowoczesna moda męska to najnowszy zestaw modowy, który zredefiniuje styl Simów. Kolekcja jest już dostępna na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S i Xbox One.
The Sims 4: Nowoczesna moda męska

The Sims 4: Nowoczesna moda męska

The Sims nawiązało współpracę z British Fashion Council oraz londyńskim projektantami – Stefanem Cooke’em i Jake’iem Burtem, aby stworzyć wirtualną kolekcję ubrań, które, podobnie jak wielokrotnie nagradzana marka Cooke’a, wykraczają poza tradycyjne granice stylu. Kolekcja zawiera 23 nowe elementy ubioru, które są odwzorowaniem prawdziwych projektów Stefana Cooke’a. Ubrania te wniosą do szafy Simów nowoczesne kształty, tkaniny i wzory.

Sprawdź również: EA i Maxis ogłaszają nowy pakiet rozgrywki – The Sims 4 Wystrój marzeń!

The Sims 4 wcześniej współpracowało z Gucci w ramach kampanii „Off the Grid” oraz z Moschino, które zaprezentowało kolekcję kapsułową inspirowaną grą.

Kup teraz The Sims 4

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama