DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Śnieżna Eskapada
Śnieżna Eskapada

Newsy

The Sims 4: Śnieżna Eskapada już dostępne!

Śnieżna Eskapada to dziesiąty dodatek do The Sims 4, który przenosi graczy do zimowego świata Góry Komorebi, nowego miejsca dla Simów szukających wymarzonych wakacji lub nowego domu. The Sims 4 Śnieżna Eskapada oferuje doskonałą ucieczkę dla wszystkich Simów, niezależnie od tego, czy chcą poczuć przypływ adrenaliny i spróbować swoich sił w ekscytujących sportach zimowych, oddać się wycieczkom górskim, czy też spróbować odnaleźć swoje zen poprzez relaksujące spacery lub wycieczki do gorących źródeł.Góra Komorebi to nowe, inspirowane Japonią miejsce na mapie The Sims i pierwszy świat, który wprowadza zarówno parcele mieszkalne, jak i wakacyjne. Dodatek oferuje zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny wystrój, niezbędny do zbudowania własnego sanktuarium, w tym drzwi shoji, okna i parawany, maty tatami i latarnie papierowe. Fani The Sims mogą także znaleźć dodatkowe akcenty do stworzenia swojej małej oazy, takie jak karpie koi do fontann dekoracyjnych i ogród skalny, ukryty w cieniu japońskich klonów.


Dla graczy, którzy pragną zastrzyku adrenaliny, Śnieżna Eskapada oferuje ekscytujące zimowe aktywności – od narciarstwa, snowboardingu i jazdy na sankach, po ekstremalną wspinaczkę po niebezpiecznych skałach aż na sam zdradliwy szczyt góry. Simowie, którzy chcą się przede wszystkim zrelaksować, mogą odwiedzić onsen, czyli naturalne gorące źródła, a także wyruszyć na medytacyjne wędrówki po bambusowych lasach i zregenerować siły posiłkiem z gorącego kotatsu.


Śnieżna Eskapada


The Sims 4 Śnieżna Eskapada wprowadza również nowe funkcje wpływające na osobowość i relacje Simów: Styl życia oraz Odczucia. 16 wyjątkowych stylów życia wpłynie na zachowania i nawyki postaci, zmieniając ich bardziej niż typowe cechy osobowości. Będą one odzwierciedleniem przeżyć naszych bohaterów. Odczucia pokażą, jak wspólne doświadczenie może w różny sposób trwale wpłynąć na relacje Simów i dostępne interakcje społeczne.


Sprawdź pozostałe dodatki:


Weź udział w międzygalaktycznej przygodzie! Premiera The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu

Zmieniaj świat w nowym dodatku The Sims 4 Życie Eko!

The Sims 4: Uniwersytet już w sprzedaży


Aby dowiedzieć się więcej o The Sims 4 Śnieżna Eskapada, śledź @TheSims na Twitterze, Instagramie lub TikToku, polub The Sims na Facebooku, lub odwiedź TheSims.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.