DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Sims 4: Uniwersytet już w sprzedaży

The Sims 4 wracają do szkoły z najnowszym dodatkiem The Sims™ 4 Uniwersytet, dostępnym już od dziś na komputerach PC i Mac. Ten wyczekiwany dodatek do The Sims 4 powołuje do życia rozległy studencki świat w Britechester, pozwalający cieszyć się graczom zupełnie nową zawartością. Przed Simami całkiem nowe doświadczenia: zapisanie do szkoły marzeń, uczęszczanie na różnorodne zajęcia, dekorowanie swojego pokoju w akademiku, zajęcia pozalekcyjne i kolekcjonowanie niezapomnianych wrażeń z nowymi przyjaciółmi.Dodatek The Sims™ 4: Uniwersytet wprowadza do świata Britechester dwie szkoły wyższe, w których Simy mogą kontynuować swoją naukę: historyczny Uniwersytet Britechester dla kierunków artystycznych i humanistycznych oraz nowoczesny Instytut Foxbury dla studiów z dziedziny nauki i technologii. Oba kampusy dają Simom możliwość przygotowania się do dorosłego życia dzięki nowym ścieżkom kariery, przede wszystkim z dziedziny prawa, inżynierii oraz nauczania, a także doskonalenia umiejętności na istniejących już ścieżkach przygotowania do zawodu. Doświadczanie studenckiego życia jest unikalne dla każdego gracza, ponieważ może on zdecydować się na poświęcenie nauce, by zdobywać najwyższe oceny lub też na unikanie zajęć, aby spędzać czas z przyjaciółmi w akademiku.

Simy doświadczą wielu elementów studenckiego życia, między innymi:

Reklama
  • Zapisywania na zajęcia, które pasują do ich zainteresowań
  • Uczęszczania na połączone z zabawą zajęcia pozalekcyjne, jak robotyka, sztuka i debatowanie
  • Dekorowania pomieszczeń akademika elementami wystroju odzwierciedlającymi ich osobowość
  • Zbierania przyjaciół na grę w sok-ponga
  • Płatania figli konkurencyjnej szkole
  • Zwiedzania kampusu na rowerze lub wstępowania do różnych społeczności

Możliwości są nieograniczone, a przed Simami jest wiele do nauczenia się, zarówno wewnątrz, jak i poza salą wykładową. Bez względu na to, jak gracze zdecydują się spędzać studencki czas, Dodatek The Sims™ 4: Uniwersytet daje Simom możliwość stawania się swoim lepszym ja, jak również zbierania doświadczeń, które pozwolą im zaplanować swoją przyszłość.

Dodatek The Sims™ 4: Uniwersytet jest już dostępny poprzez Origin na komputery PC i Mac, a 17 grudnia zostanie wydany na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama