DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Walking Dead Season 3 jeszcze w tym roku!

aaa

Job J Stauffer rozwiał wątpliwości fanów Żywych Trupów. W tym roku oprócz poznania przygód Michonne, będzie nam również dane zagrać w trzeci już sezon The Walking Dead.

Co więcej, możliwe będzie przeniesienie zapisu gry z części drugiej, więc wybory jakich dokonaliśmy wpłyną na przebieg gry. Ważną informacją jest to, że transfer postępów będzie możliwy między różnymi platformami.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy bohaterką części trzeciej będzie ponownie Clementine. Studio Telltale Games nie chce póki co zdradzać zbyt wielu szczegółów. Nie wiem jak wy, ale ja już niecierpliwie czekam na kontynuację serii.

Autor

Weteran growy, maniak klimatów postapokaliptycznych, niedzielny łowca trofeów. Strzela również poza światem wirtualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... (ASG)! Uwielbia oldschoolowy rap i dobre książki.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.