DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

This Is the President

Newsy

This Is the President – już dziś premiera mrocznego politycznego thrillera

This Is the President zadebiutował na rynku. Mroczny polityczny thriller This Is the President jest dostępny w sprzedaży od 6 grudnia.

This Is the President zadebiutował na rynku. Gra pozwala wcielić się w prezydenta USA, który zarządza krajem jak gangster i próbuje uciec przed wymiarem sprawiedliwości za przeszłe zbrodnie. Zmień Konstytucję Stanów Zjednoczonych, przekonując, szantażując, przekupując i zastraszając dużą część systemu politycznego, aby zapewniła ci dożywotni immunitet.
This Is the President

This Is the President

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Cechy gry:
  • Zarządzaj sondażami, pieniędzmi i ludźmi, jak żaden inny prezydent USA. Za wszelką cenę bądź na bieżąco ze swoją prezydenturą.
  • Wygłaszaj przemówienia, sporządzaj projekty rozporządzeń wykonawczych, zarządzaj codziennymi kryzysami, organizuj konferencje prasowe i tweetuj lepiej niż jakikolwiek prezydent.
  • Zatrudnij zespół zabójców, hakerów, lobbystów i innych specjalistów. Wysyłaj ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać legalnymi środkami. Jeśli to nie zadziała, wyślij ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać za pomocą nielegalnych środków.
  • Przeżyj fascynującą, interaktywną narrację z szeroką gamą opcji i gałęzi historii. Skończysz kadencję na swoich warunkach, czy jesteś tylko pionkiem w większej grze?
  • Rządź krajem jak prawdziwy gangster z gabinetem cieni, który budzi lęk i jest szanowany w skali globalnej.

Sprawdź cenę gry This Is the President na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...