DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

This Is the President

Newsy

This Is the President – już dziś premiera mrocznego politycznego thrillera

This Is the President zadebiutował na rynku. Mroczny polityczny thriller This Is the President jest dostępny w sprzedaży od 6 grudnia.

This Is the President zadebiutował na rynku. Gra pozwala wcielić się w prezydenta USA, który zarządza krajem jak gangster i próbuje uciec przed wymiarem sprawiedliwości za przeszłe zbrodnie. Zmień Konstytucję Stanów Zjednoczonych, przekonując, szantażując, przekupując i zastraszając dużą część systemu politycznego, aby zapewniła ci dożywotni immunitet.
This Is the President

This Is the President

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Cechy gry:
  • Zarządzaj sondażami, pieniędzmi i ludźmi, jak żaden inny prezydent USA. Za wszelką cenę bądź na bieżąco ze swoją prezydenturą.
  • Wygłaszaj przemówienia, sporządzaj projekty rozporządzeń wykonawczych, zarządzaj codziennymi kryzysami, organizuj konferencje prasowe i tweetuj lepiej niż jakikolwiek prezydent.
  • Zatrudnij zespół zabójców, hakerów, lobbystów i innych specjalistów. Wysyłaj ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać legalnymi środkami. Jeśli to nie zadziała, wyślij ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać za pomocą nielegalnych środków.
  • Przeżyj fascynującą, interaktywną narrację z szeroką gamą opcji i gałęzi historii. Skończysz kadencję na swoich warunkach, czy jesteś tylko pionkiem w większej grze?
  • Rządź krajem jak prawdziwy gangster z gabinetem cieni, który budzi lęk i jest szanowany w skali globalnej.

Sprawdź cenę gry This Is the President na Steam

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama