DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tom Clancy’s The Division – Incursions dostępne 12 kwietnia.

aaa

Wiadomość z ostatniej chwili, mianowicie już 12 kwietnia dla wszystkich będzie dostępna do pobrania aktualizacja do gry Tom Clancy’s The Division pod tytułem “The Falcon Lost” należąca do serii Incursions.

dywizja

Incursion, co z angielskiego oznacza najazd lub napad, w tej grze będzie po prostu rajdem jak idzie się łatwo domyślić, a jeżeli chcecie zobaczyć wstępne przedpremierowe nagrania to odsyłam na oficjalny kanał Twitch od The Division.

Link do kanału https://www.twitch.tv/thedivisiongame

Reklama

Dodatkowo wraz z update 1.1 do życia zostaną powołane również inne smaczki takie jak np. długo wyczekiwany system handlu znalezionym łupem, pełne zestawy oprzyrządowania oraz wiele nowych i ciekawych aktywności dziennych.

dywizja 2

Zatem szykuje się niesamowity 12 Kwietnia, gdyż nie dość, że wyjdzie pierwsza poważna aktualizacja do Tom Clancy’s The Division to na domiar tego  w nasze ręce trafi Dark Souls 3.

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Watch Dogs: Legion już dostępne! Najnowsza produkcja od Ubisoftu  jest już dostępna na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i...

Reklama