DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tom Clancy’s The Division – Incursions dostępne 12 kwietnia.

aaa

Wiadomość z ostatniej chwili, mianowicie już 12 kwietnia dla wszystkich będzie dostępna do pobrania aktualizacja do gry Tom Clancy’s The Division pod tytułem “The Falcon Lost” należąca do serii Incursions.

dywizja

Incursion, co z angielskiego oznacza najazd lub napad, w tej grze będzie po prostu rajdem jak idzie się łatwo domyślić, a jeżeli chcecie zobaczyć wstępne przedpremierowe nagrania to odsyłam na oficjalny kanał Twitch od The Division.

Link do kanału https://www.twitch.tv/thedivisiongame

Dodatkowo wraz z update 1.1 do życia zostaną powołane również inne smaczki takie jak np. długo wyczekiwany system handlu znalezionym łupem, pełne zestawy oprzyrządowania oraz wiele nowych i ciekawych aktywności dziennych.

dywizja 2

Zatem szykuje się niesamowity 12 Kwietnia, gdyż nie dość, że wyjdzie pierwsza poważna aktualizacja do Tom Clancy’s The Division to na domiar tego  w nasze ręce trafi Dark Souls 3.

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.