DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Tomb Raider na Unreal Engine 5

Newsy

Tomb Raider na Unreal Engine 5. Reżyser Days Gone dołącza do projektu

Nowy Tomb Raider powstaje na silniku Unreal Engine 5. Jeff Ross, reżyser Days Gone dołącza do projektu.

Podczas wydarzenia online State of Unreal 2022, Crystal Dynamics ogłosiło, że pracuje nad nowym Tomb Raiderem na silniku Unreal Engine 5. To już kolejni producenci po CD Projekt Red, którzy przenoszą się z autorskiego silnika na Unreal Engine 5.
Tomb Raider na Unreal Engine 5

Tomb Raider powstaje na Unreal Engine 5

 

„Naszym celem jest dostarczanie bardzo dobrej i wciągającej przygodowej gry akcji, na którą fani serii zasługują”. – Dallas Dickinson

Crystal Dynamics poinformowało również, że do ich zespołu dołączył Jeff Ross, czyli reżyser bardzo dobrze przyjętego Days Gone.

Tomb Raider na Unreal Engine 5 brzmi naprawdę cudownie.

Reklama
Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama