DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – premiera, zwiastun i najważniejsze informacje

Gra wideo, która zmieniła świat skateboardingu, powraca! Niepowtarzalny człowiek-ptak Tony Hawk i Vicarious Visions, studio, które ożywiło Crasha w Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, połączyli siły, aby dostarczyć fanom zremasterowane wersje dwóch pierwszych bezkompromisowych gier, z uznanej przez krytyków serii Tony Hawk – Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2.Aby zapewnić graczom super niesamowite wrażenia z gry, w Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 połączono wszystkie oryginalne poziomy, zawodników, oldschoolowe tricki i to, co gracze dobrze wspominają z lat 90. i 2000. z nowymi, pięknie odtworzonymi poziomami. Ten wierny remaster obejmie również muzyczne hity z oryginalnej serii, w tym utwór Superman zespołu Goldfinger. Odpalając premierę 4 września 2020 r., Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 powróci zremasterowany w jednej niesamowitej paczce dostępnej na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinie urządzeń Xbox One firmy Microsoft, w tym Xbox One X, oraz na PC poprzez platformę Epic.

„Oryginalna seria Tony Hawk’s Pro Skater jest ważnym czynnikiem w ewolucji współczesnych trików na deskorolce i inspiruje wielu profesjonalnych skaterów, których znasz i uwielbiasz” – powiedział Tony Hawk. „Jestem podekscytowany, mogąc pomóc inspirować nową generację skaterów i graczy – a także obecnych fanów – do dalszego rozwoju tego sportu.”


Tony Hawk’s Pro Skater


Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 będzie zawierać także ulubione przez fanów rozwiązania znane z innych gier serii, w tym revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania. I tak, tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater również wracają! Nowością w Create-A-Park tym razem jest solidny edytor umożliwiający nowe sposoby modyfikacji. Gracze będą mogli udostępniać online swoim znajomym parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji. Ponadto, fani mogą wybierać swoich ulubionych skaterów z kompletnej listy oryginalnych profesjonalnych zawodników, takich jak Tony Hawk, Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas oraz Bob Burnquist. Nowa zawartość w remasterze zawiera jeszcze więcej celów niż wcześniej, dodając wyzwania podkręcające rozgrywkę i nie tylko.

Reklama

„Możliwość przywrócenia dwóch oryginalnych gier, które miały tak znaczący wpływ nie tylko na granie, ale na cały gatunek sportowy, była niesamowitym doświadczeniem dla naszego zespołu, którego wielu członków pracowało nad oryginalną serią” – powiedziała Jen Oneal, Studio Head w Vicarious Visions. „Bierzemy to, co znasz i kochasz z oryginalnych gier i łączymy z ulepszonymi narzędziami kreatywnymi, które pozwolą graczom wymyślić zupełnie nowe sposoby grania w grę, którą kochają. Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepsze doświadczenie Tony Hawk’s Pro Skater, o które prosili fani.”Aby uczcić premierę, Activision, spółka należąca w całości do Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), połączyła siły z @JablinskiGames na YouTube, aby już dziś po raz pierwszy na świecie zaprezentować rozgrywkę z kultowego poziomu Warehouse. Fani mogą zobaczyć, jak Jack Black i Tony Hawk, nie szczędząc zabawnych komentarzy i żartów, ogrywają wspólnie dostępny poziom gry. Ci, którzy, począwszy od dzisiaj, zamówią cyfrowo w przedsprzedaży Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 na PlayStation, Xbox lub PC, otrzymają dostęp do wersji demonstracyjnej z poziomem Warehouse jeszcze przed oficjalną premierą gry. Demo będzie można pobrać w późniejszym terminie.


Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 będzie dostępne na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 39.99 dolarów. Wersja gry digital deluxe zawierająca unikalną zawartość będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 49.99 dolarów.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama