DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Top 10 Twitcha

Twitch na zorganizowanym przez siebie TwitchCon’ie w amerykańskim San Diego opublikował listę 10 najchętniej oglądanych gier.

Jedni lubią grać inni kolekcjonować, a są jeszcze tacy, którzy lubią oglądać jak grają inni. Twitch na swoim konwencie zaprezentował listę gier, które są najchętniej oglądane w ich aplikacji. Przedstawia się ona następująco:

  1. Overwatch
  2. World of Warcraft: Legion
  3. Destiny: Rise of Iron
  4. Tom Clancy’s The Division
  5. H1Z1: King of the Kill
  6. Arma 3
  7. The Culling
  8. No Man’s Sky
  9. Clash Royale
  10. Stardew Valley

Szczerze mówiąc mało tu hitów i tytułów AAA. Osobiście Overwatch to nie moje klimaty, a w The Division nudziłem się jak mops.

 

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Premiera Crusader Kings III na konsolach Xbox oraz PlayStation już w marcu. Gra pojawi się na konsolach 29 marca 2022 roku.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Gry za darmo

Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox. Blizzard udostępnił wersję testową remastera Diablo 2.

Reklama