DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1

Newsy

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021. 

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021.
Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor w mieście Dżudda to najdłuższy i najszybszy wyścig uliczny w aktualnym kalendarzu. Najwyższe prędkości bolidów przekraczają na nim 250km/h. Trasa dała twórcom wyjątkową możliwość stworzyć unikalny tor, który charakteryzuje prędkość i liczne szanse na wyprzedzanie. Gracze będą mogli rywalizować na nim w grze jeszcze zanim zadebiutuje w oficjalnych wyścigach F1.

“Nasi gracz kochają nowe trasy, a Jeddah jest wyjątkowa, ponieważ debiutuje jeszcze zanim kierowcy zawitają do Arabii Saudyjskiej w grudniu” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Jeddah ma potencjał stać się jednym z najbardziej wypełnionych rywalizacją torów. Z długimi, szybki prostymi odcinkami i licznymi sekcjami, które pozwalają na wyprzedzanie. Nasze studio wykonało niesamowitą pracę odwzorowując tor jeszcze przed jego oficjalną inauguracją”. 

Sprawdź również: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Aby uczcić końcówkę tegorocznego sezonu, gra F1 2021 będzie dostępna promocyjnie z okazji Black Friday w sklepach cyfrowych. Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą teraz też wypróbować F1 2021 za darmo w ramach wersji próbnej dostępnej już teraz do pobrania. Pozwala ona na wypróbowanie początku trybu fabularnego Braking Point, a także udział w Grand Prix Monzy i tygodniu otwarcia w trybie My Team. 

Sprawdź również: Tor Imola powraca do F1 2021. To już drugi z trzech darmowych torów

Reklama

F1 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata FIA Formuły 1, może pochwalić się kilkoma nowościami. Nowym tryb fabularnym “Braking Point”, rozbudowanym trybem Kariery oraz trybem Real-Season Start.

Sprawdź cenę F1 2021

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama