DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1

Aktualności

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021. 

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021.
Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021

Tor w mieście Dżudda to najdłuższy i najszybszy wyścig uliczny w aktualnym kalendarzu. Najwyższe prędkości bolidów przekraczają na nim 250km/h. Trasa dała twórcom wyjątkową możliwość stworzyć unikalny tor, który charakteryzuje prędkość i liczne szanse na wyprzedzanie. Gracze będą mogli rywalizować na nim w grze jeszcze zanim zadebiutuje w oficjalnych wyścigach F1.

“Nasi gracz kochają nowe trasy, a Jeddah jest wyjątkowa, ponieważ debiutuje jeszcze zanim kierowcy zawitają do Arabii Saudyjskiej w grudniu” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Jeddah ma potencjał stać się jednym z najbardziej wypełnionych rywalizacją torów. Z długimi, szybki prostymi odcinkami i licznymi sekcjami, które pozwalają na wyprzedzanie. Nasze studio wykonało niesamowitą pracę odwzorowując tor jeszcze przed jego oficjalną inauguracją”. 

Sprawdź również: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Aby uczcić końcówkę tegorocznego sezonu, gra F1 2021 będzie dostępna promocyjnie z okazji Black Friday w sklepach cyfrowych. Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą teraz też wypróbować F1 2021 za darmo w ramach wersji próbnej dostępnej już teraz do pobrania. Pozwala ona na wypróbowanie początku trybu fabularnego Braking Point, a także udział w Grand Prix Monzy i tygodniu otwarcia w trybie My Team. 

Sprawdź również: Tor Imola powraca do F1 2021. To już drugi z trzech darmowych torów

F1 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata FIA Formuły 1, może pochwalić się kilkoma nowościami. Nowym tryb fabularnym “Braking Point”, rozbudowanym trybem Kariery oraz trybem Real-Season Start.

Sprawdź cenę F1 2021

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...