DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Total War: Warhammer III
Total War: Warhammer III
Total War: Warhammer III

Newsy

Total War: Warhammer III zapowiedziany

SEGA zapowiedziała grę Total War: WARHAMMER III, trzecią odsłonę w serii tworzonej wspólnie przez uznanego na całym świecie dewelopera, Creative Assembly, i znanych twórców gier z serii Warhammer, Games Workshop, która wrzuca graczy w katastrofalny konflikt między zdziesiątkowanymi siłami demonów a wysłannikami ze świata śmiertelników.W grze Total War: WARHAMMER III każdy podejmowany przez ciebie wybór będzie kształtować niszczący rzeczywistość konflikt, od tajemniczych Krain Wschodu po opanowane przez demony Królestwa Chaosu.Doświadcz gry strategicznej na niespotykaną dotąd skalę w epickiej kulminacji trylogii Total War: WARHAMMER.


Na graczy czekać będzie niezwykle zróżnicowany wachlarz legendarnych bohaterów, ogromnych potworów, latających bestii i magicznych mocy, jakich w tej serii jeszcze nie było oraz kultowe rasy z uniwersum Warhammera, w tym debiutujące na ekranach komputerów Kislev i Cathay, jak również frakcje Bogów Chaosu – Khorne’a, Nurgle’a, Slaanesha i Tzeentcha.


– Od początku mieliśmy wizję, by stworzyć serię, która oferuje możliwość odbycia niesamowitej podróży w uwielbianym przez nas wszystkich świecie – powiedział producent gry, Ian Roxburgh. – Ogromne wsparcie graczy, dzięki któremu pierwsze dwie części odniosły sukces, sprawiło, że wspięliśmy się na szczyty naszych ambicji i teraz chcemy, by wszyscy poznali efekt tej pracy.

– Kunszt, oddanie i autentyczność świata Warhammera, które Creative Assembly przelało w powszechnie chwaloną markę Total War Warhammer, wprawiło nas w Games Workshop, jak również fanów na całym świecie, w ogromny zachwyt – powiedział Jon Gillard, główny kierownik ds. licencji. – Tworzenie i projektowanie armii Kataju i Kisleva dla tego projektu sprawiło wiele radości naszym projektantom i nie możemy się doczekać, by zobaczyć je w akcji w tej ogromnej, trzeciej odsłonie serii.

Reklama

Rozpoczynając nową, wielką kampanię, otrzymasz zadanie ocalenia albo wykorzystania mocy umierającego boga. Każda rasa zapewnia unikalną podróż przez koszmarne Królestwa Chaosu, która prowadzi do decydującego o losach świata finału.

Nadchodząca wojna pochłonie wszystko i wszystkich. Czy zdołasz pokonać swe demony? Czy może nimi zawładniesz?


Sprawdź również!


Dziś premiera gry Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska

Total War: Shogun 2 za darmo na Steam!

Reklama

Mistrzostwa Polski w Total War: Warhammer II

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama