DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Total War: Warhammer III
Total War: Warhammer III
Total War: Warhammer III

Newsy

Total War: Warhammer III zapowiedziany

SEGA zapowiedziała grę Total War: WARHAMMER III, trzecią odsłonę w serii tworzonej wspólnie przez uznanego na całym świecie dewelopera, Creative Assembly, i znanych twórców gier z serii Warhammer, Games Workshop, która wrzuca graczy w katastrofalny konflikt między zdziesiątkowanymi siłami demonów a wysłannikami ze świata śmiertelników.W grze Total War: WARHAMMER III każdy podejmowany przez ciebie wybór będzie kształtować niszczący rzeczywistość konflikt, od tajemniczych Krain Wschodu po opanowane przez demony Królestwa Chaosu.Doświadcz gry strategicznej na niespotykaną dotąd skalę w epickiej kulminacji trylogii Total War: WARHAMMER.


Na graczy czekać będzie niezwykle zróżnicowany wachlarz legendarnych bohaterów, ogromnych potworów, latających bestii i magicznych mocy, jakich w tej serii jeszcze nie było oraz kultowe rasy z uniwersum Warhammera, w tym debiutujące na ekranach komputerów Kislev i Cathay, jak również frakcje Bogów Chaosu – Khorne’a, Nurgle’a, Slaanesha i Tzeentcha.


– Od początku mieliśmy wizję, by stworzyć serię, która oferuje możliwość odbycia niesamowitej podróży w uwielbianym przez nas wszystkich świecie – powiedział producent gry, Ian Roxburgh. – Ogromne wsparcie graczy, dzięki któremu pierwsze dwie części odniosły sukces, sprawiło, że wspięliśmy się na szczyty naszych ambicji i teraz chcemy, by wszyscy poznali efekt tej pracy.

– Kunszt, oddanie i autentyczność świata Warhammera, które Creative Assembly przelało w powszechnie chwaloną markę Total War Warhammer, wprawiło nas w Games Workshop, jak również fanów na całym świecie, w ogromny zachwyt – powiedział Jon Gillard, główny kierownik ds. licencji. – Tworzenie i projektowanie armii Kataju i Kisleva dla tego projektu sprawiło wiele radości naszym projektantom i nie możemy się doczekać, by zobaczyć je w akcji w tej ogromnej, trzeciej odsłonie serii.

Rozpoczynając nową, wielką kampanię, otrzymasz zadanie ocalenia albo wykorzystania mocy umierającego boga. Każda rasa zapewnia unikalną podróż przez koszmarne Królestwa Chaosu, która prowadzi do decydującego o losach świata finału.

Nadchodząca wojna pochłonie wszystko i wszystkich. Czy zdołasz pokonać swe demony? Czy może nimi zawładniesz?


Sprawdź również!


Dziś premiera gry Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska

Total War: Shogun 2 za darmo na Steam!

Mistrzostwa Polski w Total War: Warhammer II

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...