DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Totalna rozwałka w Dying Light: The Following!

Techland zapowiada dziś trzecią nagrodę społecznościową w Dying Light: The Following – Enhanced Edition. Totalna rozwałka wystartuje już jutro i potrwa do końca weekendu. Wydarzenie CARnage Community Bounty reklamuje dedykowany materiał wideo.

W najbliższy weekend (7-10 października 2016 roku), wszyscy grający w Dying Light: The Following – Enhanced Edition odczują znaczący wzrost siły min, klatek elektrycznych i miotaczy płomieni w swoich buggy. Jeśli gracze zdołają popieścić prądem, usmażyć lub wysadzić łącznie 1 000 000 zombie, w nagrodę każdy uczestnik wydarzenia otrzyma unikalne cytrynowe malowanie i specjalny kwit na broń.Fani mogą śledzić na żywo postęp w wyzwaniu pod adresem www.dyinglightgame.com/bounties. Nagrody otrzymają wyłącznie aktywni uczestnicy zabawy. Wydarzenie zacznie się 7 października o 21:00 i potrwa do 10 października, do godziny 08:30. Udział mogą wziąć wszyscy grający na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Dodatkowo Dying Light: The Following – Enhanced Edition na Steam można kupić 50% taniej (oferta ograniczona czasowo).

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama