DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Transakcje na Kinguin.net bezpieczniejsze dzięki Ravelin

Bezpieczeństwo transakcji na platformie Kinguin zwiększy się jeszcze bardziej dzięki opracowanemu przez firmę Ravelin systemowi wykrywania oszustw, opartemu m.in. na uczeniu maszynowym.

RavelinPost

Kinguin nawiązał współpracę z firmą Ravelin – dostawcą usług w zakresie ochrony transakcji online. Kinguin jako platforma e-commerce zapewnia swoim użytkownikom ponad 200 metod płatności, w tym Bitcoin Cash. Nawiązanie współpracy z Ravelin ma uszczelnić system transakcji i zapewnić zarówno kupującym, jak i sprzedającym jeszcze bardziej bezpieczny obrót cyfrowymi towarami.

Technologie stosowane przez Ravelin dostosowane są do monitorowania różnych typów oszustw w oparciu o nauczanie maszynowe i wykresy sieciowe połączone z ekspertyzą specjalistów. Zastosowane rozwiązania analizują zbieżność danych z kont podejrzanych klientów z przypadkami udokumentowanych oszustw. Na podstawie realizowanej w czasie rzeczywistym analizy towarów, źródeł ich pochodzenia, cen oraz wielu innych czynników możliwe jest wykrycie podejrzanej transakcji. Technologie dostarczone przez Ravelin zapewnia zwiększenie ilości wykrywanych oszustw, a co za tym idzie – zmniejszenie ilości zwrotów towarów, refundacji szkód, zaś w perspektywie wzrost satysfakcji użytkowników platformy Kinguin.net.

„Chcieliśmy od zawsze, aby Kinguin uważany był za najlepszy cyfrowy rynek dla graczy i przewodził branży jako lider wykrywalności oszustw. Ochrona transakcji dokonywanych na platformie jest dla nas priorytetem, dlatego cieszy nas współpraca z firmą Ravelin.  Dzięki niej możemy w jeszcze większym stopniu udoskonalić nasze zabezpieczenia i zwiększyć tym samym zaufanie klientów do naszej platformy”

Adam Gruda, CCO w Kinguin.

Reklama

„Jesteśmy dumni, bo stajemy się częścią historii marki Kinguin. Mamy szczęście, mogąc pracować i zbierać doświadczenia we współpracy z liderami innowacyjnych rozwiązań e-commerce z różnych branż. Kinguin jest naszym kluczowym partnerem w branży obrotu dobrami cyfrowymi. Miarą naszego sukcesu jest zastosowanie zabezpieczeń, które wpłyną na wzrost konwersji i przychodów klienta”

Mairitin O’Riada, współzałożyciel i CIO Ravelin.

Źródło: informacja prasowa

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama