DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tryb multiplayer wraca do Dark Souls po 9 miesiącach

Po prawie roku od dezaktywacji sieciowych funkcji w grach Dark Souls Remastered, Dark Souls 2 i Dark Souls 3, twórcy gry ponownie uruchomili tryb multiplayer.

FromSoftware, po ponad 9 miesiącach od dezaktywacji sieciowych funkcji w grach z serii Dark Souls, ponownie uruchomiło tryb multiplayer.

Dark Souls Remastered

Tryb multiplayer wraca do Dark Souls po 9 miesiącach

Tryb online wraca do Dark Souls

Dark Souls Remastered, Dark Souls: Prepare to Die Edition, Dark Souls 2 i Dark Souls 3 zostały pozbawione funkcji sieciowych w styczniu tego roku. Dezaktywacja trybu multiplayer nastąpiła, gdy wykryto poważną lukę w zabezpieczeniach sieciowych gry. Od tamtej pory twórcy gry pracowali stopniowo nad naprawą złośliwego kodu, dzięki czemu po ponad 9 miesiącach gracze mogą ponownie zagrać w tryb online w Dark Souls Remastered, Dark Souls 2 i Dark Souls 3.

FromSoftware poinformowało również, że gracze Dark Souls: Prepare To Die Edition niestety nie będą mogli już skorzystać z sieciowych funkcji gry.

Sprawdź również: Recenzja słuchawek EPOS GTW 270 Hybrid

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama