DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Trzy kultowe gry z serii Metal Gear są już dostępne na GOG.COM!

Trzy kultowe gry z serii Metal Gear zaliczyły dziś wielki powrót na współczesne komputery w towarzystwie pięciu 8-bitowych klasyków!


GOG


Pierwszym tytułem w kolekcji jest Metal Gear z 1987 roku. Uważany za jedną z pierwszych gier skradankowych w historii Metal Gear to absolutna klasyka tego gatunku i obowiązkowy tytuł, jeśli chce się poznać korzenie tej kultowej serii. Drugą pozycją jest hit KONAMI z 1998 roku – Metal Gear Solid. Tytuł ten zredefiniował gatunek skradanek. Jako Solid Snake gracz rusza na misję zinfiltrowania kompleksu zajmującego się produkcją broni nuklearnych celem powstrzymania terrorystycznego zagrożenia ze strony FOXHOUND, byłej jednostki sił specjalnych. 

Po przywróceniu takich klasyków jak Blade Runner i Diablo prezentujemy wam Metal Gear Solid 2: Substance w wersji dostosowanej do rozgrywki na współczesnych komputerach. Jest to rozszerzona wersja Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. W Metal Gear Solid 2: Substance gracze raz jeszcze mogą dołączyć do Snake’a i Raidena w ich misji powstrzymania organizacji terrorystycznej „Sons of Liberty” przed pogrążeniem świata w nuklearnym chaosie!

Co więcej przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla fanów gier retro. Dzięki dostępnej na GOG Konami Collector’s Series: Castlevania & Contra macie szansę poznać początki dwóch kultowych serii. Pakiet ten zawiera 5 wyjątkowych gier z 8-bitowej ery: Castlevania, Castlevania II: Simon’s Quest, Castlevania III: Dracula’s Curse, Contra i Super C. Oznacza to, że otrzymujecie pięć szans ocalenia świata w cenie jednej!

Reklama

Odkryjcie na nowo lub po raz pierwszy najlepsze klasyki od KONAMI, które są teraz dostępne na GOG.COM. Dołączcie do Solid Snake’a, Simona Belmonta i innych bohaterów w ich misji ratowania świata, zapewniając sobie jednocześnie wiele godzin rozrywki!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama