DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Turnieje, konkursy, youtuberzy – odwiedź Poznań Game Arena 2016 i przeżyj niezapomniane chwile razem z ROCCAT!

ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, informuje o atrakcjach, które pojawią się na stoisku w dniach 21-23 października podczas Poznań Game Arena 2016. W halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowane zostaną dwie najnowsze klawiatury niemieckiego producenta – Skeltr i Sova. Będzie to pierwszy w Polsce otwarty pokaz najnowszego sprzętu ROCCAT.

PGA2016_ROCCAT1

Sova to przenośny zestaw złożony z klawiatury z wbudowaną podkładką. Komplet został stworzony z myślą o grze na PC i jednoczesnym wygodnym siedzeniu na kanapie przed dużym ekranem telewizora. Dzięki Skeltr gracz w trakcie rozgrywki może obsłużyć dwa sprzęty jednocześnie – komputer i urządzenie mobilne sparowane z klawiaturą – bez konieczności przerywania gry i odrywania dłoni od klawiszy.

Oprócz pokazów sprzętu, na uczestników PGA odwiedzających stoisko ROCCAT czeka mnóstwo innych aktywności. Zaplanowano turnieje z nagrodami w League of Legends, Counter Strike: Global Offensive oraz War Thunder. Stoisko odwiedzą najpopularniejsi polscy youtuberzy, w tym także nowy ambasador marki ROCCAT w Polsce, który zostanie ogłoszony w trakcie targów.

PGA2016_ROCCAT

Trzy dni poznańskiej imprezy to także niezliczone konkursy organizowane na scenie głównej stoiska w hali 8A. Na każdego zainteresowanego zakupem nowych słuchawek, myszki lub klawiatury czeka sklep z promocjami.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...