DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Two Point Hospital: JUMBO Edition ukaże się już 5 marca

Two Point Hospital – ukaże się w wydaniu JUMBO Edition już 5 marca 2021. Edycja jest po brzegi wyładowana zawartością i ucieszy zarówno wszystkich fanów, jak i nowych graczy! W wersji fizycznej Two Point Hospital: JUMBO Edition ukaże się na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch. JUMBO Edition będzie również działało na konsolach PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności.Dołącz do ponad 3 milionów graczy na całym świecie i odkryj świat Two Point Hospital! Zbuduj szpital swoich marzeń, projektując najbardziej efektowną i funkcjonalną placówkę opieki medycznej w całym hrabstwie Two Point. Zarządzaj personelem szpitala, szkoląc najbardziej obiecujących pracowników i rozwijając umiejętności swojej załogi. Eksploruj nowe regiony, odkrywaj coraz to niezwyklejsze choroby i zostań prawdziwym baronem medycznego imperium!


Zawartość JUMBO Edition


JUMBO Edition zawiera podstawową grę, cztery rozszerzenia fabularne oraz dwa zestawy dodatków, na co składa się w sumie 27 szpitali, 189 chorób oraz wiele przeróżnych przedmiotów do umieszczenia w Twoich placówkach medycznych. Każde rozszerzenie zabierze graczy w nowe regiony, w których zmierzą się z niespotykanymi dotąd chorobami i wyzwaniami.

Rozszerzenie Wielka Stopa zabierze graczy w mroźny region Gór Spiczastych, gdzie lokalny yeti-celebryta postanowił na moment przestać być futrzanym odludkiem i zacząć zabiegać o poprawienie standardów lokalnej opieki medycznej. Pan Yeti potrzebuje twojej pomocy w leczeniu nowych chorób, takich jak: sercoziębłość, spoecenie złośliwe czy pochrapywanie wzorzyste!

Reklama

W rozszerzeniu Wyspa Pebberley Twoja przygoda rozpocznie się na znanym z kojącej pogody Koralowym Brzegu Pebberley. Następnie przebijesz się przez gęste, niezbadane lasy Overgrowth, aby na koniec podbić zachwycające Góry Bezszczytne, gdzie podejmiesz się próby rozwikłania tajemnicy wiecznej młodości.

W Bliskich spotkaniach nie cichną plotki na temat spotkania nie z tego świata. Staw czoła teoriom spiskowym oraz niespotykanym dotąd chorobom, jak przykładowo Alergi-tacja czy Odczłowieczenie. Może na swojej drodze spotkasz jakichś kosmitów…

Dla wszystkich, którym bliższa sercu jest Matka Natura… też się coś znajdzie! W rozszerzeniu Zielona Utopia poznasz nowe mechaniki rozgrywki, które będą pomocne na drodze do upragnionego eko-sukcesu. Odwiedź pierwsze w pełni przyjazne środowisku miasto w hrabstwie Two Point. Zacznij swoją przygodę z ogrodnictwem – tylko uważaj, żeby nie złapać Rzepukliny albo choroby Zielonych Kciuków!

Cofnij się w czasie dzięki uroczej kolekcji 26 całkiem nowych przedmiotów utrzymanych w klimacie retro, które możesz umieścić w swoim szpitalu albo rozbudź swojego wewnętrznego artystę z pakietem przedmiotów wystawowych.

Reklama

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama