DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Two Worlds III zapowiedziane, a Two Worlds II otrzyma sporo nowej treści.

two

Może seria Two Worlds nie odniosła tak spektakularnego sukcesu, jak Wiedźmin, ale nie była aż tak zła jak większość “kaszanek” tworzonych w naszym kraju. Oficjalnie, po 6 latach od premiery Two Worlds II, została zapowiedziana trzecia część serii. Póki co nie wiemy o tej grze praktycznie nic. Nauczeni na błędach poprzedniczek, studio Reality Pump będzie na pewno starało się, by ich produkt jak najlepiej zaprezentował się na rynku światowym. Oczywiście szanse na osiągnięcie podobnego sukcesu co najnowsza odsłona przygód Geralta z Rivii są zerowe, jednakże poprzedniczki udowodniły, że RP ma smykałkę do gier RPG.

Ciekawą informacją jest to, że druga część otrzyma sporo nowych rzeczy. Są to 2 dodatki fabularne (jeden z nich ma nosić tytuł Call of the Tenebrae), 8 nowych map do trybu wieloosobowego, oraz ulepszony silnik graficzny.

Ciekawe co z tego wyjdzie.

Reklama
Autor

Weteran growy, maniak klimatów postapokaliptycznych, niedzielny łowca trofeów. Strzela również poza światem wirtualnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... (ASG)! Uwielbia oldschoolowy rap i dobre książki.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Legendarny wydawca i deweloper TopWare Interactive dołącza do Kinguin Indie Valley z bogatym portfolio gier oraz produktów wcześniej niedostępnych na platformie. Kampania sprzedażowa prowadzona we...

Newsy

Dziś przypomnimy sobie tytuł polskiego studia Reality Pump – twórcy serii Earth 2150 i Two Worlds – Polan II. Pierwsza część tej gry powstała w 1996...

Reklama