DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Twój głos na polu walki w Battlefield V

Chciałbyś wziąć udział w tworzeniu polskiej lokalizacji gry Battlefield V? Spróbuj swoich sił w naszym konkursie, a być może to właśnie Twój głos stanie się głosem jednego z żołnierzy w trybie wieloosobowym*!

Szukamy ciekawych głosów zarówno męskich, jak i kobiecych. Wejdź na stronę konkursu i nagraj przedstawione na niej frazy w formie pliku audio. Postaraj się, aby odpowiednio wyrazić emocje oraz żeby próbki były jak najlepszej jakości. Spośród zgłoszeń wybierzemy 3 osoby, które wezmą udział w sesji nagraniowej, otrzymają również egzemplarz gry Battlefield V na premierę.

Gra Battlefield V będzie dostępna w pełnej, polskiej wersji językowej. Gracze, którzy preferują oryginalny dubbing będą mogli uruchomić grę w wersji angielskiej(zarówno na konsole jak i komputery PC). Dodatkowo, podobnie jak w grze Battlefield 1 będzie dostępna opcja umożliwiająca włączenie oryginalnych, narodowych głosów żołnierzy w trybie wieloosobowym. Premiera gry już 19 października 2018 roku.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.