DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Twórcy Football Managera przygotowali idealną aplikację na nadchodzące piłkarskie lato

Sports Interactive i SEGA przygotowali wspólnie aplikację FMdB, kompendium wiedzy o piłce nożnej, które mieści się w kieszeni. FMdB jest już dostępne na urządzenia mobilne na platformach App Store i Google Play.

Pol_FMdB_2_1528730260

FMdB jest wspierany przez Football Managera i zawiera informacje o ponad 400,000 piłkarzach z całego świata, pozwalając na łatwy podgląd ich umiejętności, potencjału, kontraktów i szczegółów na temat zajmowanej pozycji. Na tych, którzy zdecydują się zasubskrybować aplikację, czekają dodatkowe dane na temat cech piłkarzy, ich ścieżek kariery i wiele więcej. Dzięki specjalnej opcji (‘Trending’) użytkownicy mogą łatwo śledzić poczynania najpopularniejszych piłkarzy. Dodatkowo bazę danych można też sortować na podstawie kraj pochodzenia czy informacje o klubach (np. wyszukując 25 najlepszych graczy z każdego klubu wg ich umiejętności).

„FMdB to największe kompendium wiedzy o piłce nożnej, które oferuje ogrom informacji niezbędnych fanom futbolu przed początkiem tego fantastycznego piłkarskiego lata” – powiedział Studio Director Sports Interactive, Miles Jacobson. „Jeżeli poszukujecie informacji na temat danego piłkarza grającego na prawej obronie, jakiego pomocnika chce zakupić wasz klub, to FMdB ma odpowiedzi na te pytania – wystarczy wcisnąć jeden guzik.”

Pol_FMdB_4_1528730262

Do  FMdB już są planowane aktualizacje i rozszerzenia, które wejdą w życie w najbliższych tygodniach i sięgać będą pierwszych miesięcy europejskiego sezonu futbolowego.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama