DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Tydzień otwarcia Overwatch League zgromadził ponad 10 milionów widzów

W zeszłym tygodniu śledziliśmy rozpoczęcie Overwatch League w Blizzard Arena Los Angeles, przez cztery dni oglądając zacięte pojedynki 12 drużyn w pierwszej, globalnej lidze e-sportowej, w której reprezentowane są całe miasta.

LA_Valiant_take_the_stage_for_the_first_game2

Dzięki współpracy z serwisem Twitch, światowym partnerem medialnym Overwatch League na wyłączność, transmisję z rozgrywek w dniu otwarcia oglądało średnio 408 000 widzów na minutę i 280 000 tygodniowo. Ponad 10 milionów kibiców dołączyło do nas podczas czterodniowych rozgrywek i śledziło je w serwisach Twitch, MLG oraz za pośrednictwem naszych chińskich partnerów medialnych z ZhanQi TV, NetEase CC i Panda TV.

Fans_celebrate_Dallas_Fuel_win6

Widzowie mogą oglądać rozgrywki ligi w serwisie Twitch, na stronie www.mlg.com, w aplikacji MLG (dostępnej na urządzeniach z systemem iOS oraz Android), na stronie www.overwatchleague.com oraz przez oficjalną aplikację Overwatch League, dostępną na urządzeniach z systemem iOS i Android. Gracze Blizzarda uzyskają też łatwy dostęp do Overwatch League dzięki nowej zakładce w aplikacji Blizzard Battle.net.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama