DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Ubisoft
Ubisoft

Newsy

Ubisoft Heroes – zupełnie nowa seria figurek Chibi od Ubicollectibles

Dziś, firma Ubisoft przedstawiła Ubisoft Heroes, zupełnie nowy zestaw figurek chibi, inspirowanych znanymi bohaterami ze światów Ubisoft. Kontynuująca sukces edycji Six Collection Chibi, kolekcja Ubisoft Heroes będzie oferowana w kilku różnych seriach dziesięciocentymetrowych figurek chibi, dostępnych w Ubisoft Store i standardowych kanałach dystrybucyjnych.Pierwszą partię Ubisoft Heroes można już zamówić w przedsprzedaży, w sugerowanej cenie producenta 60,00 zł. Figurki będą dostępne od 27 sierpnia 2020 r. Pierwsza seria zawierać będzie 4 kultowe postacie:

  • Ezio Auditore z Assassin’s Creed® został wiernie odtworzony, ze wszystkimi kluczowymi elementami, dzięki którym przeszedł do legend. Od kultowego kaptura asasynów po zabójcze ukryte ostrza, dodano wszystkie elementy, aby stworzyć najbardziej wierną figurkę chibi Ezio, dostępną w edycji standardowej i Eagle Vision. Tę ostatnią zakupić można wyłącznie w Ubisoft Store.
  • Vaas Montenegro, najbardziej niebezpieczny i niestabilny bohater Far Cry 3® został na powrót ożywiony. Od zrelaksowanej postawy po mocno trzymany pistolet, blizny, tatuaże, piercingi i ciemne pierścienie, ta figurka chibi Vaasa wygląda jak prawdziwy czarny charakter.
  • Częścią tej przygody jest też Nomad, dowódca oddziału duchów z Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint. Charakterystyczna sylwetka i świdrujący wzrok podpułkownika znanej elitarnej jednostki amerykańskich operacji specjalnych sprawiają, że to chibi po prostu musisz mieć.
  • I wreszcie, kórliki i Sam Fisher postanowiły zewrzeć szyki i dać nam tę unikatową figurkę chibi. Kiedy szaleństwo kórlików łączy się z powagą agenta CIA, Sama Fishera, komicznych sytuacji na pewno nie zabraknie. Ten kórlik ubrany jest dokładnie tak jak Sam Fisher… z wyjątkiem broni, którą zastąpił przepychacz.

Ubisoft Heroes będzie dostępne w Australii, Beneluksie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Włoszech, Japonii, krajach MENA, krajach skandynawskich, Polsce, Rosji, Hiszpanii, Tajlandii i Wielkiej Brytanii.

Pierwszą serię Ubisoft Heroes można już zamawiać w przedsprzedaży: https://ubi.li/8BVch Więcej informacji na temat Ubicollectibles i projektu Ubisoft Heroes znaleźć można pod adresami: https://www.instagram.com/ubicollectibles/ i https://www.facebook.com/ubicollectibles

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama