DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass
Rainbow Six Siege Xbox Game Pass

Newsy

Ubisoft zapowiada Darmowy Weekend z Rainbow Six Siege oraz uruchomienie Operacji White Noise na serwerach testowych

Firma Ubisoft zapowiedziała Darmowy Weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 16 do 19 listopada. Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege liczącej ponad 20 milionów graczy korzystających z platform PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

tom_clancys_rainbow_six_siege_headgear-1920x1080

Ponadto, od 16 do 27 listopada grę będzie można nabyć ze zniżką wynoszącą nawet 50%. Gracze, którzy przetestują grę w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp z gry.

Najnowsza zawartość w ramach 4 Sezonu 2 Roku gry – Operacja White Noise – pojawi się na serwerach testowych (PC) 20 listopada. Operacja White Noise zwierać będzie nową mapę umiejscowioną w wieży obserwacyjnej w Seulu. Do White Noise dołączy także trójka nowych operatorów – 2 z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz nowy operator z polskiej jednostki GROM.

Więcej informacji o Operacji White Noise pojawi się 19 listopada podczas finałów Pro Ligi. Aby zobaczyć po raz pierwszy jak będzie wyglądała rozgrywka w Operacji White Noise zapraszamy na transmisję o godzinie 21:00 (12:00 PST) na kanale www.twitch.tv/rainbow6.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama