DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass
Rainbow Six Siege Xbox Game Pass

Aktualności

Ubisoft zapowiada Darmowy Weekend z Rainbow Six Siege – start 15 lutego!

Firma Ubisoft zapowiedziała Darmowy Weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 15 do 20 lutego*. Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege liczącej ponad 25 milionów graczy korzystających z konsol oraz PC poprzez Uplay lub Steam. Gracze, którzy przetestują tytuł w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp, jeśli zakupią grę (poza edycją Starter).

Pierwsza zawartość Sezonu 1. Roku 3. – Operacja Chimera – będzie dostępna na PC na serwerach testowych od 19 lutego, a na wszystkich platformach od 6 marca. Tryb współpracy – Outbreak – będzie grywalny na PC od drugiego dnia Operacji Chimera TTS, 20 lutego. Następnie będzie dostępny na wszystkich platformach, od 6 marca do 3 kwietnia włącznie.

Operacja Chimera rozpocznie 3 Rok. zawartości Rainbow Six Siege. Dwoje nowych operatorów to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, grywalni w trybie rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze – Outbreak.

Aby dowiedzieć się więcej o dwojgu kolejnych operatorów i wydarzeniu Outbreak, koniecznie obejrzyjcie nasz livestream w trakcie finałów Six Invitational, które odbędą się w Montrealu, w dniach 16-18 lutego: https://www.twitch.tv/rainbow6. 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...