DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ulubiona mapa fanów zostaje dodana do H1Z1 w dużej aktualizacji wersji PC wraz z ulepszeniami animacji, środowiska i mechaniki

Daybreak Games wypuściło dziś ogromną aktualizację dla wersji PC gry H1Z1, pionierskiej samodzielnej produkcji z gatunku battle royale, która zawiera nową mapę, ulepszenia animacji i wiele więcej.Nowa mapa w grze, Outbreak, to postapokaliptyczny świat o przestrzeni 8×8 kilometrów kwadratowych, zaprojektowany tak, by wzmocnić szybką, szaleńczą rozgrywkę w stylu battle royale. W Outbreak znajdziemy charakterystyczne elementy krajobrazu pochodzące z Z1, pierwszej mapy H1Z1 z czasów fazy Early Access. Outbreak zawiera nowe elementy terenu, ważne punkty, elementy graficzne i tekstury, wraz z ulepszeniami uwielbianych przez fanów środowisk z Z1, co tworzy dynamiczne i skrojone pod rywalizację doświadczenie battle royale. Mapa Outbreak jest już dostępna w trybach Solo, Duos oraz Fives na Windows PC.Obok nowej mapy, aktualizacja wprowadza zmiany do mechaniki gry, które pozwolą graczom powrócić do rozgrywki w klasycznym stylu H1Z1. Wśród nich znajdziemy nowe ruchy biegu i skoków oraz animacje niezbędne, by stworzyć szybszy i bardziej responsywny system rozgrywki, który zapewnia dające satysfakcję i intuicyjne walki. Klasyczne wskazówki dźwiękowe także powracają wraz z tą aktualizacją.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama