DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Urokliwy symulator farmy polskiego studia już wkrótce na Androidzie

Jet Toast to niezależne studio specjalizujące się w grach mobilnych.Utalentowany, polski zespół deweloperów może pochwalić się licznymi sukcesami. Ich flagowy tytuł, Blocky Farm, wkrótce zawita na urządzenia z systemem Android. Gra zadebiutowała w październiku 2017 roku na iOS i od tego czasu została pobranana 400 tys. urządzeń oraz uzyskała bardzo wysokieoceny od użytkowników AppStore. Właściciele smartfonów i tabletów z Androidem będą mogli cieszyć się jedną z najładniejszych gier mobilnych już od 11 kwietnia 2018 roku.

BlockyFarmTractor-signed

Udany debiut

Blocky Farm to debiutancka grautalentowanych deweloperów ze studia Jet Toast.Ich ciężka praca nad grą została uhonorowanaNagrodą Publiczności podczas Digital Dragons 2017.Grę wielokrotnie wyróżniono w Apple AppStore w kategoriach „New Games We Love” oraz „Great on iPhoneX”, a w Wielkiej Brytanii otrzymała tytuł „Game Of The Day”. Blocky Farmposiada piękną grafikę w stylu voxelowym, która pozytywnie kojarzy się z takimi tytułami jak Minecraft czy Crossy Road.  Autorzy zapewniają, że każdy element, z którego zbudowano świat gry został dokładnie przemyślany, dzięki czemu gracze otrzymali jedną z najładniejszych gier mobilnych dostępnych na rynku.

Rozwój i zabawa

Reklama

W grze wcielamy się we właściciela farmy, którego zadaniem jest uprawa pól oraz doglądanie hodowli uroczych zwierząt, jednak nie jest to typowy rolniczy symulator. Deweloperzy z Jet Toast wprowadzili wiele elementów urozmaicających rozgrywkę, co sprawia, że gra znacznie wyróżnia się na tle innych produkcji tego typu.Jednym z najciekawszych jest systemopieki nad zwierzętami w stylu kultowej zabawki z lat 90. – tamagotchi.W grze możemy również sterować interaktywnym traktorem, który posiada fizyczny model jazdy.

Graoferuje możliwość wymiany handlowej z pobliskim miasteczkiem, którego mieszkańcy od czasu do czasu będą odwiedzać gospodarstwo i prosić o wykonanie określonych zadań. Do gry zaimplementowano ich ponad 100. Istotny jest również fakt, że podczas rozgrywki żaden zmieszkańców farmy nie ucierpi. Autorzy chcieli, aby gra była przyjazna w odbiorze dla osób, którym głęboko na sercu leży los wszystkich zwierząt.

Wiele możliwości personalizacji

Blocky Farm to rozbudowany menadżer farmy. W grze znajdziemy 7 rodzajów zwierząt, kilkanaście gatunków roślin uprawnych oraz 20 budynków, które można ulepszać na różne sposoby. Dodatkowo, ponad 100 dekoracji i prawie 40 gadżetów pupili daje wiele możliwości personalizacji wymarzonego gospodarstwa.Blocky Farm to darmowa gra z opcjonalnymi mikropłatnościami. Twórcy gry zapewniają, że wprowadzone przez nich rozwiązania są nieinwazyjne. Gracze, którzy nie chcą wydawać pieniędzy, mogą bez problemów czerpać pełnię radości płynącą z rozgrywki.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama