DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Varsav Game Studios i BIGBEN łączą siły w pracy nad grą Bee Simulator. Tytuł zadebiutuje na PC i konsolach pod koniec 2019 roku

W ciągu ostatnich miesięcy deweloperzy z warszawskiego studia sami przypominali niezmordowane pszczoły, zarówno pracując nad grą, jak i poszukując godnego zaufania partnera, który pomógłby im przenieść projekt na zupełnie nowy poziom. Dziś Varsav Game Studios ma przyjemność ogłosić, że te poszukiwania dobiegły końca. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą BIGBEN gracze na całym świecie nie tylko będą mogli się cieszyć większą i bardziej rozbudowaną wersją Bee Simulatora dostępną na wszystkich wiodących platformach jeszcze w tym roku, ale także otrzymają szansę zakupu pięknego, pudełkowego wydania gry!“Ogromnie nas cieszy nawiązanie współpracy z partnerem o tak dużym doświadczeniu wydawniczym, jak BIGBEN. Jesteśmy przekonani, że Bee Simulator, który w oryginalny sposób łączy ze sobą elementy akcji i symulacji, a do tego ma wartość edukacyjną, dysponuje dużym potencjałem. Nie tylko rozrywkowym płynącym z frajdy bycia pszczołą, ale również związanym z poznawaniem mechanizmów rządzących przyrodą, która nas otacza. Mamy również nadzieję, że nasz tytuł pomoże choć części graczy inaczej spojrzeć na to, ile czasu poświęcają na pracę, sprawy osobiste i przebywanie na łonie natury. Mocno wierzymy, że globalna kampania promocyjna przeprowadzona we współpracy z firmą BIGBEN sprawi, że uda nam się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców z informacją, jak niezwykłym projektem jest Bee Simulator.”

Łukasz Rosiński, założyciel studia VARSAV Game Studios i jeden z twórców gry Bee Simulator

“Współpraca z Varsav Game Studio nad tym tytułem to czysta przyjemność. Pasja, z jaką zespół przez lata dążył do tego, by uczynić tę innowacyjną grę dostępną dla wszystkich, jest zaraźliwa i wywołała u nas ogromny entuzjazm. Jako jeden z głównych wydawców gier AA chcemy brać udział w kreatywnych projektach skierowanych do wszystkich graczy – tych najmłodszych i tych dojrzałych – i właśnie taki jest Bee Simulator.” 

Benoît Clerc, kierownik działu wydawniczego w Bigben

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama