DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Virtus.pro i inne drużyny na GameON Summer!

GameON Summer zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend (22-23.06) w Kielcach do walki stanie 8 drużyn światowego CS:GO. Do organizowanego przez GameON i GG League turnieju dołączyła znana chyba każdemu miłośnikowi e-sportu drużyna Virtus.pro.Dla Polaków będzie to trzeci turniej LAN w ciągu trzech tygodni. Dodajmy, że w 2019 roku, po licznych zmianach Virtus.Pro pojawiło się w Polsce na turnieju OFFLINE jedynie dwa razy. Pomimo faktu, że drużyna zajmuje obecnie 50 miejsce w ogólnoświatowym rankingu HLTV, jest to wciąż jedna z najpopularniejszych drużyn w Polsce.

Skład polskiej ekipy stanowią obecnie:
– Janusz “Snax” Pogorzelski
– Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty
– Michał “Snatchie” Rudzki
– Arek “Vegi” Nawojski
– Michał “MICHU” Muller
Do największych osiągnięć rosyjskiej organizacji należą m.in. zwycięstwo w ESL ONE Katowice 2014, pierwsze miejsce w ELEAGUE Season 1, drugie miejsce w turniejach EPICENTER 2016 oraz 2017, czy zwycięstwo w DH Masters Las Vegas 2017.
Znane są już wszystkie teamy, które wystąpią w Kielcach:
  1. Virtus.Pro (50 miejsce HLTV)
  2. Actina PACT (105 miejsce HLTV)
  3. Tricked (31 miejsce HLTV)
  4. Izako Boars (97 miejsce HLTV)
  5. GamerLegion (40 miejsce HLTV)
  6. Bluejays (84 miejsce HLTV)
  7. Dracarys (128 miejsce HLTV)
  8. Warriors (niesklasyfikowane)
W rankingu narodowym w Polsce HLTV Virtus.pro zajmuje 4 miejsce, Izako Boars jest tuż za Virtusami, natomiast 6 miejsce w rankingu zajmuje Actina PACT, zatem w jednym miejscu zobaczycie wiele znanych zawodników z polskiej czołówki.
Zakończone zostało także losowanie drużyn, w Grupie A znalazły się Izako Boars, Tricked Esport, Bluejays oraz Dracarys. W Grupie B są Virtus.pro, Team GamerLegion, Actina PACT oraz Warriors. Mecz otwierający turniej na GameON Summer w sobotę (22.06.2019 r.) o godzinie 10:00 rozpoczną GamerLegion oraz Warriors. Piętnaście minut później do walki o zwycięski tytuł i przepustkę na finał GG League podejmą Izako Boars oraz Dracarys. O godzinie 12:00 natomiast zmierzą się Tricked z Bluejays oraz Virtus.pro z Actina Pact.


Na GameON Summer zostanie przygotowana specjalna scena, gdzie będzie można na żywo obserwować zmagania zakwalifikowanych do turnieju drużyn. Organizatorzy zapewniają emocjonujący spektakl, który z pewnością ucieszy wszystkich miłośników gamingu oraz gry Counter-Strike. A zawodnicy zakwalifikowanych drużyn mają o co walczyć, ponieważ zwycięzca kieleckiego turnieju przejdzie do finału GGLeague, w którym pula nagród wynosi prawie 500 tysięcy złotych!
GameON Summer to największy festiwal przywitania lata w Polsce. Do tej pory GameON kojarzony był wyłącznie jako impreza dla graczy, jednak w tym roku organizatorzy poszli krok dalej i przygotowali masę atrakcji, które nie są związane tylko z gamingiem.
Jedną z głównych atrakcji podczas festiwalu będą koncerty gwiazd sceny hip-hopu. W sobotę 22.06.2019 r. od godz. 15:00 wystąpią Sitek i Wiatr, którzy swoim pozytywnym flow dadzą niezapomniany występ zgromadzonej publiczności, natomiast już w niedzielę na scenie głównej wystąpi Żabson (17:00) oraz Sarius (15:00). Obaj artyści cieszą się niesamowitą popularnością pośród młodzieży, a ich utwory mają miliony wyświetleń na YouTube. Tylko na GameON Summer podczas największego festiwalu przywitania lata w Polsce ci czterej artyści wystąpią na żywo na specjalnie przygotowanej scenie.
Koncerty gwiazd młodego pokolenia to nie koniec atrakcji. W sobotę po godzinie 19:00 scena główna GameON zamieni się w strefę kibica gali Fame MMA, która w tym samym czasie będzie odbywała się w hali sportowej w Częstochowie. W walce wieczoru Fame MMA 4 wystąpi Marta Linkiewicz (Linkimaster), która zmierzy się z SexMasterką. Przez cały GameON będzie można ponadto odwiedzić sklep Fame MMA i zaopatrzyć się w oryginalne gadżety sygnowane logiem federacji.
Nie zabraknie też emocji dla fanów motoryzacji, którzy długie godziny spędzają za kierownicami wirtualnych samochodów w najpopularniejszych grach wyścigowych. Teraz będą mogli sprawdzić, czy nabyte w ten sposób umiejętności mają przełożenie na prawdziwą jazdę. Wszystko to za sprawą SJS Driving Academy – przygotowana zostanie strefa symulatorów dachowania i zderzeń, aby pokazać wszystkim, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Co więcej, na miejscu nie zabraknie strefy Driving Experience, czyli szybkich supersamochodów.
A gracze? Podobnie jak w poprzednich latach będzie dla nich czekała cała masa atrakcji. Na GameON zorganizowany zostanie wspomniany międzynarodowy turniej GG League. Ponadto, fani e-sportowej rywalizacji będą mogli przystąpić do otwartych turniejów w takie gry jak League of Legends, APEX, Rocket League, Tekken 7 czy Mortal Kombat 11, a miłośnicy piłki nożnej będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w walce o Puchar sekcji e-sportowej Korony Kielce w FIFA19. GameON to również okazja do przetestowania najnowszych tytułów gier – w strefach firm Ubisoft, Cenega i CDP będzie można zagrać w takie tytuły jak Rage 2, Total War: Three Kingdoms, Mortal Kombat 11 czy Crash Team Racing Nitro-Fueled, Rainbow Six: Siege, Assassin’s Creed Odyssey, The Division 2 oraz inne najświeższe gry. Łącznie na graczy będzie czekało ponad 150 stanowisk w strefach wolnego grania oraz rozbudowana Strefa Retro, z interaktywnym muzeum.
Na koniec coś dla wszystkich głodnych kulinarnych atrakcji – festiwal Food Trucków z potrawami z różnych zakątków świata, na którym o dobrą zabawę i wakacyjny klimat będzie dbać marka Red Bull wraz ze swoją strefą DJ.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama