DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Vlad’s Vampire Dash – nowa, kolorowa gra akcji dostępna od dziś na Android i iOS

Victoria Games, nowy, ambitny gracz na rynku gier mobilnych, zaprasza do zabawy – już dziś można pobrać za darmo z App Store i Google Play Store Store grę Vlad’s Vampire Dash – barwną grę zręcznościowa typu “runner”, która wprowadzi graczy w halloweenowy nastrój.

Vlad_key_art_1024x500

Hiszpańscy gracze pierwsi na świecie poznają sympatycznego, nastoletniego wampira imieniem Vlad i pomogą mu w szalonym biegu z przeszkodami, na którego trasie rozrzucono dziesiątki kilogramów słodyczy do zebrania. Vlad stroni od krwawych zwyczajów swoich wampirzych przodków – gra, w której gra główną rolę jest tytułem pogodnym, pozbawionym przemocy i doskonale nadającym się nawet dla młodszej publiczności. Jednak wytrawni gracze także znajdą w niej coś dla siebie – sprytnie zaprojektowane trasy mogą stanowić nie lada wyzwanie. Nie obejdzie się bez sprawnych uników, podejmowania szybkich decyzji i wykorzystania specjalnych wampirzych mocy. Grę można pobrać za darmo na urządzenia z iOS i Androidem.

Gra oferuje 30 ekscytujących tras w trzech ciekawych lokacjach – na odkrycie czekają transylwańskie cmentarne aleje, stary, kamienny zamek pełen tajnych przejść i… ulice Londynu, bo młody bohater podąża w końcu śladami dziadka Draculi. Na każdym z nich gracz stanie przed wyzwaniem zebrania rozrzuconych słodyczy, ale zdarzą się też wciągające misje dodatkowe. Kolorowa, ciesząca oko grafika, proste sterowanie i dużo dobrego humoru zagwarantują graczom w Vlad’s Vampire Rush najweselsze Halloween w historii!

Strona oficjalna: http://vladsvampiredash.com/
Wersja iOS: https://itunes.apple.com/us/app/vlads-vampire-dash/id1156412239?l=pl&ls=1&mt=8
Wersja Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediaeste.vladsvampiredash

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama