DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nowa audycja o grach komputerowych w radiowej Czwórce

W niedzielę 7 października br. w radiowej Czwórce zadebiutuje nowa audycja „Strefa Gamingu” poświęcona grom komputerowym. W każdym programie będzie można usłyszeć aktualności ze świata gier i e-sportu, rozmowy z gośćmi z branży gier komputerowych m.in. o najciekawszych wydarzeniach, zawodach i premierach. Audycję poprowadzi gamer – Łukasz “JeffreJ” Chmiel.

„Strefa Gamingu” będzie gościć na antenie Czwórki w każdą niedzielę o godz. 12.00. Program skierowany jest do wszystkich miłośników rozrywki wirtualnej oraz e-sportu, bez względu na kategorię wiekową i stopień zaawansowania. Każda audycja to porcja najważniejszych informacji ze świata e-sportu, gier, zawodów oraz najciekawszych eventów. Słuchacze poznają bliżej swoich ulubionych zawodników, drużyny oraz warte uwagi premiery, nie zabraknie również opinii i testów .

Nową audycję poprowadzi Łukasz “JeffreJ” Chmiel, pasjonat, znający branżę od podszewki i grający w gry od 5-tego roku życia (!). Jest na bieżąco niemal z każdą nowinką ze świata gamingu: od wielkich hitowych premier, po turnieje e-sportowe. Komentował, relacjonował i prowadził wiele imprez e-sportowych.

– Jestem pasjonatem gier od ponad 20 lat. Gram aktywnie, streamuję, komentuję oraz prowadzę eventy e-sportowe. Czasami żałuję, że doba ma tylko 24h. W ramach relaksu zatracam się w swoim świecie      przy akompaniamencie muzyki z gier oraz zróżnicowanych soundtracków. „Strefa gamingu” to ukłon gamera w stronę gamerów.  To godzina prezentująca prężnie rozwijającą się dziedzinę gier komputerowych, która jest niezwykle popularna na świecie, a my Polacy wyróżniamy się w czołówce globalnych graczy. Zapraszam do gry  w Czwórce – mówi Łukasz “JeffreJ” Chmiel.

Reklama

Pierwsza odsłona „Strefy gamingu”  w niedzielne południe, 7 października br., a gościem w niej będzie Mateusz “HaX” Ogonowski – caster oraz komentator Counter – Strike: Global Offensive. Rozmowa dotyczyć będzie m.in. aktualnej sytuacji na polskiej scenie cs go i rozpadu Virtus.pro.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama