DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

W RuneScape zarejestrowało się 250 milionów użytkowników. Ogromne dodatki do gry zaplanowano na 2017 rok.

Fani RuneScape z całego świata zebrali się w tę sobotę w Londynie na konwencie RuneFest 2016, największej jak dotąd imprezie poświęconej temu ikonicznemu MMORPG. Zespół twórców RuneScape nie żałował z tej okazji wielkich, ekscytujących ogłoszeń:

RF2016_Fate of the Gods 2

  • Świat RuneScape powitał swego 250-milionowego śmiałka
  • Zupełnie nowe rozszerzenia RuneScape planowane na 2017
  • W 2017 w RuneScape zmieni się pogoda, w wersji Old School pojawią się raidy, a do Chronicle trafi tryb kampanii
  • Organizacja SpecialEffect nagrodziła Złotym Gnomem całą społeczność RuneScape za zgromadzenie 200 000 funtów

2 RuneFest2016_Pano

Konwent RuneFest w tym roku utrzymany był w stylistyce tropikalnych Ziem Wschodnich, w nawiązaniu do dodatku, który miał premierę tego lata. Oprócz obsypania wielkim bogactwem ekscytujących informacji, Gracze uczestniczący w konwencie mieli okazję wziąć udział w specjalnych misjach i zdobyć unikalne konwentowe żetony umiejętności, poznać i porozmawiać z twórcami gry, podbić poziom swoich postaci w RuneScape, wziąć udział w paradzie cosplayerów i tańczyć do świtu!

5 RuneFest2016_194019DP7_7815

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

RuneScape dało swoim graczom moc decydowania o przyszłym kształcie gry, co przełożyło się na powstanie zupełnie nowego kontynentu – Wschodnich Ziem. Ukształtowane w archipelagu...

Newsy

  Duża aktualizacja do RuneScape zbliża się wielkimi krokami. Już w październiku kultowa produkcja brytyjskiego studia Jagex zostanie urozmaicona o zupełnie nowy kontynent –...

Reklama