DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Walentynki z Kinguinem – nowa aplikacja pozwala znaleźć grę, w której się zakochasz.

Wszyscy chcemy wierzyć, że gdzieś czeka przeznaczona nam druga połowa. Czy również w przypadku ukochanych gier wideo? Aby to sprawdzić, firma Kinguin stworzyła Kinger, czyli nowy sposób na znalezienie gry idealnej.Kinger działa podobnie do aplikacji randkowych. Jeśli uznasz grę za atrakcyjną, klikasz serduszko. Jeśli nie, klikasz “X”. Gdy czujesz, że zakochałeś się od pierwszego wejrzenia, klikasz serce przeszyte błyskawicą – gra zostaje wówczas dodana do twojego koszyka. Pozostaje już tylko żyć z nią długo i szczęśliwie.

“Wprawdzie nie rozwiążemy tym sposobem największych globalnych kryzysów – ale jeśli możemy sprawić, że życie graczy stanie się choć odrobinę lepsze, dołożymy choć drobną cegiełkę do budowy szczęśliwszego świata.”

“Chcemy dać każdemu możliwość znalezienia nowych ulubionych gier w zabawny i niedrogi sposób. Gracze chcą, by ich ulubiona branża także okazała grom nieco miłości, więc to właśnie robimy. Dosłownie! Kinger to rezultat pracy programistów i długich badań dotyczących badania zwyczajów klientów rynku gier komputerowych.”

Giovanni Varriale, Chief Marketing Officer w Kinguin

Reklama

Klienci znajdą w aplikacji najgłośniejsze hity oraz produkcje niezależne, a także tytuły możliwe do zamówienia przedpremierowego. Kinger jest dostępny na stronie https://www.kinguin.net/valentines.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama