DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

War Thunder podbija serca fanów szwedzkiego lotnictwa
War Thunder podbija serca fanów szwedzkiego lotnictwa

Newsy

WAR THUNDER PODBIJA SERCA FANÓW SZWEDZKIEGO LOTNICTWA

Gaijin Entertainment informuje, że jest już dostępna aktualizacja „Direct Hit” do wojskowej gry sieciowej War Thunder. Sprawia ona, że gra jest lepsza pod każdym względem. Nowa zawartość, taka jak radziecki odrzutowiec MiG-27M z bombami kierowanymi, szwedzki myśliwiec przechwytujący JA37C Jaktviggen, amerykański ciężki krążownik USS Pittsburgh i włoski IFV C13 T90, dostarczą nowych wrażeń, a nowe efekty wizualne i ulepszone modele 3D istniejących pojazdów sprawią, że gra będzie wyglądać lepiej, aktualizacje interfejsu użytkownika sprawią, że gra będzie wygodniejsza. War Thunder otrzymał również wsparcie dla wersji 2.2 technologii NVIDIA DLSS, która zapewnia wysoką jakość i rozdzielczość grafiki bez utraty wydajności FPS.JA37C Jaktviggen to myśliwiec przechwytujący z rodziny odrzutowców Viggen, które zostały dostarczone do służby w latach 80. i na długi czas stały się „wizytówką” Szwedzkich Królewskich Sił Powietrznych. Niezwykła konstrukcja płatowca, wydajne klapy i hamulce pneumatyczne pozwalają mu na wykonywanie szybkich zwrotów z bardzo dobrą prędkością kołowania. Wersja JA37 Viggena została stworzona by spełniać zadania myśliwca przechwytującego, dlatego główny nacisk na liście uzbrojenia położono na pociski powietrze-powietrze, w tym zupełnie nowe RB71 z radarowym naprowadzaniem, ogromnym zasięgiem rażenia i tolerancją przeciążeń do około 30G.

Aktualizacja Direct Hit przynosi także realistyczne i lepiej wyglądające efekty interakcji wody z fizycznymi obiektami, takimi jak pociski. Zaktualizowano również eksplozje magazynów amunicji i pożary okrętów. Fani lotnictwa powinni sprawdzić nowy wygląd kultowych bombowców B-17. Liczba wielokątów w zaktualizowanych modelach potroiła się, a tekstury stały się 4 razy większe.

Reklama

War Thunder


Rozszerzono również zakres map dla połączonych bitew pojazdów naziemnych i powietrznych. “„Kosmodrom” bazuje na mapie z wydarzenia prima aprilisowego „Warfare 2077” i oferuje bardziej otwarte tereny walki otaczające ciasne centrum miasta. „Breslau” skupia się na walce miejskiej, a projekt został zainspirowany oblężeniem Wrocławia, które miało miejsce w ostatnich miesiącach II wojny światowej. Bitwy morskie również doczekały się ważnego usprawnienia: system kontroli ognia dodaje siatkę celowniczą, interfejs trafień dla statusu każdego działa oraz wygodny znacznik poprawki.

Aktualizacja oficjalnie dodaje także zawartość stworzoną przez graczy War Thunder w ramach programu revenue share. Timur “_PtaXa_” Taniya opracował szczegółowy model kokpitu dla niemieckiego bombowca He 111 H-16, a Daniił “Joy_Division__” Zajcew stworzył niemiecką łódź latającą BV 138.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama