DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

War Thunder wkracza w „Nową Erę”

Aktualizacja 1.71 wprowadza jednostki naziemne VI poziomu, nowe pojazdy, mapy oraz liczne ulepszenia


war-thunder-big-guns-1280jpg-3b0018_1280w


Gaijin Entertainment ogłosiło wprowadzenie aktualizacji 1.71 do War Thunder, popularnego MMO akcji, osadzonego w realiach II Wojny Światowej.Nowy patch, nazwany przez deweloperów „Nowa E.R.A.”, wdraża do rozgrywki m.in.: VI poziom drzewka dla jednostek naziemnych, ponad trzydzieści unikalnych maszyn z różnych okresów XX wieku, dodatkowe lokacje oraz ulepszenia w systemie rozgrywki, takie jak np. widok strzelca samolotu z perspektywy pierwszej osoby.

VI poziom rozwoju, czyli nowoczesne jednostki naziemne Pojazdy, które trafiły do rozgrywki, to maszyny z lat 60. i 70. XX wieku. Wyposażono je w technologię stosowaną w tamtym okresie przez największe armie świata. Nowa generacja opancerzenia, w tym pancerze reaktywne (ERA), udostępniła graczom czołgi odporniejsze na pociski i rakiety. Stabilizatory dział pozwalają na większą celnośd w ruchu. Wyrzutnie granatów dymnych, system zawieszenia hydraulicznego i nowe, przeciwpancerne pociski kierowane pozwolą na opracowywanie nowych taktyk. Dzięki „Nowej Erze” pojedynki najpotężniejszych „żelaznych potworów” będą bardziej dynamiczne i zróżnicowane. Ponad trzydzieści nowych pojazdów Pierwsze maszyny VI poziomu to sowieckie T-64A i BMP-1, amerykaoskie M60A1 Rise(P) MBT-70, brytyjskie Chieftain Mk.10 i FV102 Striker oraz niemiecki KPz 70. Pozostałe ery otrzymają ponad dwadzieścia nowych czołgów i samolotów.

Dzięki aktualizacji 1.71 zobaczymy m.in. XA-38 Grizzly, jednostkę, która trafi na wyposażenie armii USA. „Jankeski” samolot szturmowy wyposażono w działo kal. 75mm, pomocne w walce nawet z najciężej opancerzonymi czołgami. Dodatkowo, w grze pojawi się radziecki dwusilnikowy samolotamfibia Be-6, uzbrojony w 5 działek kal. 23 mm zamontowanych na trzech wieżyczkach oraz luk bombowy, który zmieści cztery tony materiałów wybuchowych. Nowa mapa dla czołgów i samolotów „Nowa E.R.A.” wprowadzi do rozgrywki trzy nowe plansze. Pierwszą z nich jest „Przesmyk Fulda”, zlokalizowany przy wewnętrznej granicy Niemiec, jego centralnym punktem jest pas ziemi dzielący bazy USA i ZSSR. Pola uprawne, stary zamek i otwarta przestrzeo przecinana licznymi elektrowniami wiatrowymi, oferują zróżnicowane strategie – od pojedynków snajperskich po walkę bezpośrednią.

Reklama

Wraz z aktualizacją 1.71 pojawiła się również mapa „Ogród Imperatora”. Jak sama nazwa wskazuje, rozgrywkę ulokowano w malowniczej japooskiej wiosce, leżącej u podnóża góry. Fani bitew powietrznych, rozgrywanych w trybie realistycznym, zmierzą się ze sobą nad trzecią lokalizacją, „Lasem Hürtgen”, który był świadkiem najdłuższej bitwy sił Stanów Zjednoczonych podczas całej IIWŚ.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama