DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

War Thunder – Włoskie lotnictwo w pełni dostępne dla wszystkich graczy

Zakończyły się zamknięte testy kolejnej nacji w uznanej na całym świecie grze akcji. Wiele nowych maszyn czeka na odblokowanie!

WarThunder_G91_R1_EN

Gaijin Entertainment ogłasza zakończenie zamkniętych testów Włoskich Sił Powietrznych w grze War Thunder. Zawartość zaprezentowana w aktualizacji 1.69 „Regia Aeronautica” wprowadziła szóstą – obok USA, Niemców, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz ZSRR stronę konfliktu w popularnym MMO akcji osadzonym w realiach II Wojny Światowej. Od teraz każdy gracz ma pełny dostęp do lotnictwa Włoch. Zwieńczeniem drzewka technologicznego są myśliwce odrzutowe Fiat G.91 oraz G.91R/1.

WarThunder_ItalianJets_Artwork_EN

Ciepło przyjęte przez graczy włoskie lotnictwo jest obecnie codziennym widokiem na wirtualnym niebie w War Thunder. Deweloperzy, aby dobrze przygotować nową nację do premiery, przeprowadzili serię zamkniętych beta testów, w czasie których sukcesywnie udostępniali kolejne maszyny. Dostęp do nich mieli aktywni gracze, którzy wykonali zadanie specjalne lub zakupili jeden z pakietów wczesnego dostępu w sklepie War Thunder. Osoby te przekazywały cenne uwagi bezpośrednio do twórców gry. Dzisiaj wielu z nich ma już odkrytą większość maszyn włoskiego lotnictwa, co sprawia, że ci użytkownicy mogą stać się groźnymi przeciwnikami w powietrznych bitwach.

WarThunder_MC205N2_EN

Koniec fazy testowej oczywiście nie oznacza zakończenia prac nad włoskim lotnictwem. Kolejne maszyny są już w trakcie projektowania i z pewnością zawitają do gry w następnej, dużej aktualizacji.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama